انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1- اگر به دست خودت بود به دنیا می اومدی ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
1-    اگر به دست خودت بود به دنیا می اومدی ؟ 

[font=Calibri]1-    اگر به  اگر به دست خودت بود به دنیا می اومدی ؟[font=Arial, sans-serif] دست خودت بود به دنیا می اومدی ؟
توي اين دنيا هيچ چيز بي حكمت نيست . حتي افتادن يك برگ به روي زمين.

خب حالا كه خدا بهم هديه زندگي رو داده  چرا به جاي غر زدن ازش شاكر نباشم.

هر کسی برای انجام کار مهمی به دنیا پا نهاده است که در صورت عدم وقوع آن تعادل به هم می خورد . خواه ضربه زدن به یک قوطی خالی باشد ، خواه رهبری جنگ های بزرگ .
نه  نه نه 
در گذشته روزی هزار بار ارزوی مرگ میکردم و از به دنیا اومدنم راضی نبودم چونکه با مصرف مواد مخدر هر چی سیاهی و تاریکی منو احاطه کرده بود و من روشنی و نور زندگی رو نمی دیدم ولی از زمانی وارد برنامه شدم به مرور سایه تاریکی از فکر وذهن و قلب من کنار رفت من از اینکه به دنیا اومدم و معتاد شدم وبعد از ان وارد این برنامه(NA)شدم روزی هزار مرتبه خدا را شاکرم هر روز احساسات جدید و قشنگ رو در این برنامه با مشارکت اعضاء و تجربیات انها و خودم حس میکنم زندگی جدید برای من تولدی دوباره هست که اونو با هیچ لذت کاذب دیگه ای تو دنیا عوض نمیکنم و در 6اخر از همه شما دوستان به خاطر همه کمکهایتان و احساسات خوبی که به من دادید تشکر میکنم واز خداوند برای شما و خودم ارامش را ارزو میکنم
بله حتما به دنیا می اومدم با این تفاوت که مثل گذشته نمی خواهم زندگی کنم و اشتباهاتم را تکرار کنم درست زندگی می کنم که از گذشته خودم خجالت نکشم من خودم را دوست دارم