انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: سخنان جی پی واسوانی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
بسیاری از اعمال دنیا از دید ما بی رحمانه،تهاجم آمیز و آلوده به خودخواهی است. در این میان نیروی حقیقی به کسی تعلق دارد که اتکا به خداوند را آموخته است. جی پی واسوانی 
به خداوند ایمان داشته باش
به او ایمان آور و بدان او همیشه بهترین کار را برای تو انجام خواهد داد... 
جی پی واسوانی

انسان به واسطه ضربان قلبش زنده نیست،حیات او به غذا و خوراک وابسته نیست،او به لطف خدا زنده است. 
جی پی واسوانی
هرگز نباید بپرسیم:چرا خداوند این را بر من نازل کرده است.
اما می توانیم بپرسیم:خداوند از من میخواهد با این چه کنم... 
جی پی واسوانی
از هیچ چیز نترسید. به خدا تکیه کنید و با نبرد زندگی رویارو شوید.هیچ نیرویی در زمین وجود ندارد که بتواند شما را شکست دهد.
آنکس که درون ما ساکن است ، بزرگتر از کسی است که فاقد اوست.
به او اعتماد کنید و در هر نیازی به و روی آورید،خواهید دیدکه کامیابی همچون رودی که به دریا می ریزد،در زندگی شما جاری خواهد شد. 
جی پی واسوانی

آرامش حقیقی ،آرامش کسی است که خود را به خدا تسلیم کرده است.
قلب چنین کسی مرتب فریاد می زند:خدایا من به تو تعلق دارم. خواست خود را تحقق بخش،حتی اگر مرا نابود کنی باز به تو تکیه خواهم کرد. 
جی پی واسوانی

چیزهای جدی را آسان بگیرید و چیزهای آسان را جدی بگیرید، این چیزهای کوچک است که به حساب می آید. 
جی پی واسوانی

هیچگاه از آنچه دیگران می گویند نترسید.<دیگران> منحصراً در ترس و تصور شما وجود دارند. 
تنها کاری که انجام میدهید به حساب می آید. به هر آنچه درست به نظر می رسد عمل کنید و به خود بگوید:
دیگران حرف می زنند. چه میگویند؟بگذار حرف بزنند... 
جی پی واسوانی

هر وقت می تواید بخندید،همیشه ابتدا به خود بخندید و سپس به دیگران.
از وابستگی و تعلقات رها باشید و از داشتن تقصیر و عیب نترسید. جی پی واسوانی 

بهشت چیست؟جهنم چیست؟
بهشت و جهنم آفریده خود ماست.
برای آفرینش بهشت لازم است الگوی ذهنمان را تغییر دهیم.ذهنتان را تغییر دهید،آنگاه دنیا را دگرگون خواهید کرد.
ذهن بسیاری از مردم از افکار حرص ، نفرت و شهوت پر شده است و در واقع آنان ساکن جهنم هستند. 
جی پی واسوانی

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9