انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: مشارکت حال احساس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خداروشکربخاطر پاکیم.
بنده به نوبه خودم در هیچ بخش انجمن معتادان جنسی هیچ گونه هم دلی وهمدردی واقعا ندیدم.در مدت زمانی خیلی کوتاهی افراد این انجمن واقعا باور من رو شکوندن.حالا میفهمم چرا اجازه فعالیت به این انجمن رو نمیدند چون واقعا نه صداقتی درش وجود داره ونه همدردی وهمیاری
خدابامست
سلام من معذرت میخوام که خیلی سریع قضاوت کردم امیدوارم همه دوستان منو ببخشند
.ممنون
سلام.دوستان گمنام هستم .بی زحمت آدرس جلسات تهران رو میخواستم.با تشکر
[quote='mib)hormoz1366' pid='39797' dateline='1450018165']
سلام.دوستان گمنام هستم و داغون.بی زحمت منم وصل کنید به گروه.در ضمن آدرس جلسات اصفهانو رو میخوام ممنون .اردان.
با سلام به همه دوستان
لطفا از گذاشتن شماره تلفن یا ادرس خود در پست های سایت خودداری کنید.
با سپاس

.

یک راند دیگر مبارزه کن...[تصویر:  33eu50aaq3it3msehfa.jpg]

وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه میروی....یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی بازوهایت انقدر خسته اند که توان گارد گرفتن نداری.... یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی خون از دماغت جاریست و چنان خسته ای که ارزو میکنی حریف مشتی به چانه ات بزند و کار تمام شود ...
یک راند دیگر مبارزه کن...
و به یاد داشته باش مردی که تنها یک راند دیگر مبارزه میکند هرگز شکست نخواهد خورد...
اما این نگاه تازه اغاز راه است که محمد علی عزیز میگفت و من میگویم:
همدردم وقتی همه نگاهها از تو خسته است ...یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی وسوسه شهوت و مواد و الکل داری.......یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی هجوم احساسات منفی و افکار مخرب زندگیت را غیر قابل اداره کرده است...یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی عزیزت میمیرد.دچار متارکه میشوی.بیخانمان یا بیپول میشوی.......یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی یک روز دیگر پاک بمانی تو در زندگی پیروزی..
پاکی کامل... به دنبال هیچ نتیجه ای نباش....فقط مبارزه کن....فقط پاک باش...همین
نیرویی وجود دارد که در اخرین راند نخواهد گذاشت تو شکست بخوری اگر در جستجویش باشی.
امیراریا

بهبودی یعنی لذت بردن از لحظه ی اکنون ، نه از انتظار فردایی که معلوم نیست در آن باشم یا نباشم...
صفحه‌ها: 1 2