انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: داستان بهبودی زنده یاد امید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
داستان بهبودی زنده یاد امید

هنوز بوی ادکلنش در فضای جلسات مشهد به مشام میرسد.هنوز جملات توفانیش را دیگران زمزمه میکنند:
امید: تکه ای از روحم کم بود...من مشکل روحانیت دارم...من از خودم باید بیرون بیایم....مواد مخدر راه حل من بود نه مشکل من...مشکل من احساس کمبود و خلا روحانی بود.... من مسوول بیماریم نیستم اما مسوول عوارضش هستم...
امید اهل مشهد بود و بهبودیش را در شهرهای مشهد و تهران دنبال میکرد.محال است کارگاهی برگزار شود و نامی از او برده نشود.او در ایتدای بهبودیش خیلی زود به سمت ....در شورای منطقه ایران ....... انتخاب گردید.و شروع موفقیتهای او در خدمات بود.در مشهد خدمات مختلف و کلیدی داشت...بسیاری از بخشهای کتابهای انجمن را ترجمه کرد...او شخصی با تواناییهای خاص بود و به رشد جلسات مشهد کمک زیادی کرد...مادر ایشان در جلسات خانواده ها فعال بودند و به مادران معتاد کمک زیادی کردند.
در این مقاله از زندگی شخصی امید صحبتی نخواهد شد اما شرح کامل خدمات او را به زودی به مجله رسمی انجمن ارسال خواهد شد.
همه اعضای قدیمی انجمن  ایران او را میشناسندانجمن ایران همیشه مدیون زحمات شبانه روزی امید است