انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19-· رنجشهای من چگونه بر روی روابطم با خود ، دیگران و نیروی برتر تأثیر گذاشته ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· رنجشهای من چگونه بر روی روابطم با خود ، دیگران و نیروی برتر تأثیر گذاشته ؟
قسمت ترازنامه شخصی
(2013-11-29، 10:24 )'meshki' نوشته است: [ -> ]قسمت ترازنامه شخصی

رنجش هایم باعث شده بود که نتوانم به خودم اعتماد داشته باشم و وقتی درگیر این بودم که از چه کسانی رنجش دارم و چگونه می توانم از آنها انتقام بگیرم دیگر انرژی و زمانی برای رابطه با خودم نداشتم. از خودم کاملا فاصله گرفته بودم و رابطه ام با نیروی برتر هم بر اساس قضاوت های نادرستم بود و دوست داشتم طبق میل من رفتار کند و از کسانی که من از آنها رنجش داشتم انتقام بگیرد. هر موقع که برای افرادی که من از آنها رنجش داشتم اتفاقی می افتاد خوشحال بودم و می گفتم که خدا جای حق نشسته ولی هر موقع که بلایی به سرشان نمی آمد از خدا هم رنجش میگرفتم و می گفتم یه خدا اصلا عادل نیست و همین منوال ادامه داشت تا اینکه قدم چهارم را...
19-همیشه درحال خودآزاری ونقشه کشیدن وانتقام گرفتن بودم حال واحساس وافکارم همیشه بدویکسره درگیربودباخودم هم جنگ داشتم وخیلی اوقات خودزنی هم میکردم رابطه ام باخودم بدجوری خراب شده بودواززندگی وروابطم هیچ لذتی نمیبردم روابطم بادیگران هم ظاهری وسرد وازسرتکلیف بودوهمیشه درحال قضاوت کردن وکنترل آنهابودم دیگرنمیتوانستم ونمیخواستم به کسی اعتمادکنم همه را دروغگو وخیانتکارمیدیدم ونسبت به همه بدبین شده بودم ورابطه ای بین من ونیروی برتر وجودنداشت مگرمیشودانسان باکینه ورنجش ونفرت درقلب بیماری ومرض زندگی کندتهمت بزندغیبت بکند ونقشه بکشد وبانیروی برترهم رابطه داشته باشددرآن حال حتی ازخودخداوندهم رنجش داشتم یادمان باشد تازمانی که رنجش داریم دراین چرخه معیوب گرفتاریم?