انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 21-· احساسات شخصی خود را چگونه شناسایی می کنم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· احساسات شخصی خود را چگونه شناسایی می کنم ؟
با تجربه کردن رجوع کردن به درون یا وجدان ترازنامه گرفتن مشورت کردن با کسی که این احساس را داشته از طریق عکس العمل های غیر طبیعی خودم و دیگران
با توجه به عکس العملهای که در برابر مسایل بیرونی از خودم نشون میدم چون برگرفته از احساسات من هستند..با گوش دادن به مشارکت دوستان و پیدا کردن احساساست مشترک...با کارکرد قدمها....با مشارکت کردن احساسم با راهنما...با رجوع کردن به درونم

باید در معرض چیزی باشی تا آن را احساس کنی تا در گرما نباشی احساس نمی کنی که گرم است . جهت شناخت احساسات با آنها مواجه گردید پس بدون واهمه خود را در معرض قرار دهیم تا بتوانیم شناختی از احساساتمان پیدا کنیم .چون در گذشته مارک بودن احساس را زیاد به ما داده اند ،معتاده احساس نداره .احساس داشتم اما تشخیص خوب بدش برایم مشکل بود .حالا با لمس آنها و گرفتن تجربه از دوستان آنها را درست دسته بندی خواهم کرد.
۲۱_باحواس پنجگانه وگاهی اوقات هم باحس ششم که قسمتی ازذهن ماست وناشناخته بیشتراوقات احساسات شخصی ام رابا کمبودهایم شناسایی میکنم گاهی باخودشناسی وآگاهی وگاهی هم باخلاهایی که دارم وزمانی که دچارترس میشم بابازبودن دریچه افکارم وزمانیکه احساساتم درآن واحد ازخوب به بد ویاازبدبه خوب تغییر میکند وبیشترازروی دیدن ویاحس کردن رفتاردیگران بامن حضوردرطبیعت ودیدن کسانی که دوستشان دارم احساسات من بردوگونه اند احساس واقعی وماندگار واحساس غیرواقعی وبیمارگونه دراحساسات واقعی عشق ومنطق وواقعیت دخیل است ودر احساسات غیرواقعی افکاربیمارگونه وغیرمنطقی ورنجش وخودکم بینی وحسادت وباری به هرجهت زندگی کردن که مخرب وخطرناک میباشد چون این احساس فقط حاوی بارشعوری منفی میباشدوبرای پیدا کردن زیربنای احساساتم که چه شرایطی باعث بوجود آمدن آن شده تراز آنرا گرفته وبا کمک ومشورت با راهنمایم زیربنای آنراپیدامیکنم ?