انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 30-· در آن شرایطی که من در آن نقش داشته ام ، انگیزه هایم چه بودند ، و یا چه اعتقاد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· در آن شرایطی که من در آن نقش داشته ام ، انگیزه هایم چه بودند ، و یا چه اعتقاد و باوری باعث شد که بدانگونه عمل کنم ؟
گاهي شرایط که من در به وجور اوردن ان گناه وخجالت نقشی داشته ام روی نقصایص اخلاقی بوده .مثل حق به جانبی تا ید تالبی و........
احساس گناه از یک اشتباه اشتباهات بدی را تکرار می شود ودر یک چرخه ی معیوب گیر می کنیم باید باور واعتماد مان را در
رابطه با بروز احساسی درست واز روی اگاهی استوار نمایم تا هیچ انگیزه ای در ما به وجود نیاید تا احساس ترس گناه ورنجش نکنم.Heart
احسنت.مشکي
30_انگیزه هایم درآن شرایط عبارت بودنداز:لذت طلبی،شهرت طلبی،خودخواهی وخودمحوری،شهوترانی،تاییدطلبی ومقایسه خودم بادیگران که من از همه زرنگترم وفقط من میتونستم باطرف دوست شده رابطه بذارم وروی بعضی هارو کم کنم وجایگاهم را درمحل وپیش دوستانم حفظ کنم وتازه طرف هم نتونه روشو زیاد کنه وبمافخربفروشه.
وشرایطی که درمن احساس گناه وخجالت رابوجودمیاوردکارهایی بود که ازروی نواقص وخلاء هاوکمبودهایم وبیشتربواسطه ترسی که ازدرون داشتم ونمیخواستم موردتمسخرقراربگیرم انجام میدادم ومیدانستم که کاملا کارهای نادرست وخلافی انجام میدهم وهیچ اعتقادوباوردرستی پشت کارهایم وجود نداشت وبابت رفتارم ازدرون دچارخودآزاری های بدی میشدم امابواسطه تربیت غلط وخیابانی ونداشتن سلامت عقل باز هم دوباره وچند باره درچرخه بیماری گیرمیکردم وبازهم روز ازنو وروزی از نو ودوباره احساس گناه وخجالت وخسارتهای جبران ناپذیری که میزدم.?