انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 62-· به چه شکل از روی اجبار خواستار داشتن یا نداشتن رابطه جنسی می شدم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· به چه شکل از روی اجبار خواستار داشتن یا نداشتن رابطه جنسی می شدم ؟
نيازهای ولحظه ای وشرایطی که برایم ایجاد میشد در بعضی مواقع بعضی از نقض ها در من ظاهر می شد این وسوسه شدت که باعث احساس نیاز ووسوسه می گردید و
هرچه این وسوسه شدت پیدا می کرد
رفتارهایمان از روی اجبار ویا عادت های خود محورانه قوت بیشتری پیدا می کرد

گاهی شرایطی پیش می امد و یا در محیطی قرار میگیری که بیشتر نواقصی را که ما داریم را تحریک می کردنند .از عمده آنان لذت طلبی تایید طلبی و غرور و گاهی هم کم نیاوردن که خواستار رابطه شوی .در صورتی که در آن زمان هیچگونه نیاز جنسی نداشته وفقط شرایط بود که مجبورت می کرد
62_بیشترمواقع داشتن ویانداشتن رابطه های جنسی من از روی اجباروعادت بود نه ازروی نیازونه از روی عشق ومحبت،مانندزمانی که محدودیت داریم مثل حضوردرزندان ویابیمارستان ویاسفرهای کاری که نمیتوانیم رابطه بگذاریم ویازمانی که طرف صاحب داردویاکم سن وسال است ویازشت است وبدنش بو میدهد ویاپولکی است وهزینه رابطه زیاداست ویاموقعیت مکانی ردیف نباشد وجایی ازترس قانون رابطه باهمجنس خودمان رابطه باحیوانات رابطه بامحارم ونزدیکان وفامیل وهمسایه ها که ازروی اجبارنمیتوانیم رابطه بگذاریم ویازمانی درشرایط خاص قرارمیگیریم وبخاطر دوری از همسرمان وبا اجبار باکس دیگری رابطه برقرارمیکنیم گاهی هم با دیدن فیلمهای تحریک آمیزویا حتی شنیدن داستانهای جنسی گاهی بخاطر تایید شدن وزمانی بخاطر استفاده از موقعیت های طرف مقابل زمانی که با جنس مخالفی قهرم ومیخواهم آشتی کنم بااجباربه سمت یک رابطه جنسی میروم ویاگاهی بخاطر گرفتن انتقام ویاکم کردن روی طرف مقابل،گاهی هم گیرمیکنیم وبخاطر رودربایستی اجباربه برقراری رابطه پیدا میکنیم ومعمولا هم چه داشتن وچه نداشتن رابطه جنسی بالاجبار ،برایم افکارهای بحرانزا را بدنبال می آورد ومرا دچار احساس گناه وخجالت میکند ?