انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 84-· آیا اسراری وجود دارد که هنوز درباره آن ننوشته باشم ؟ آنها چه هستند ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا اسراری وجود دارد که هنوز درباره آن ننوشته باشم ؟ آنها چه هستند ؟
خیر چون من به راهنما و خداوند اطمینان دارم
شخصي واينکه برای خداوند وراهنمايتان باز گو شود
Huh

فکر نکنم اسراری باشد "اگر هم دلخوری ویا کدورت رنجشی باشد خیلی جزیی بود ه که با مشورت راهنما زیاد به آنها توجه و کمتر مو شکافی کرده ام .اصل خداوند است که از همه اسرارم آگاه است
خیر>من فهمییدم به همان نسبتی که رازهای در درونم نگه دارم به همان نسبت بیمار خواهم ماند.بنابراین ترازنامه ام را کامل نوشتم
(2013-10-30، 11:43 )GOMNAM نوشته است: [ -> ]
· آیا اسراری وجود دارد که هنوز درباره آن ننوشته باشم ؟ آنها چه هستند ؟

بیماری من بستگی به رازهای نهفته من دارد قدم 4 فرصت مناسبی برای تغییر است

84_باکارکردن این قدم وگرفتن تجربه از راهنما ودوستان قدیمی بهبودی متوجه شدم به همان اندازه که رازها واسرارم را افشاء نکرده وآنهارادردرون خودنگه داشته باشم به همان اندازه هم بیمار خواهم ماند وبه همان اندازه هم از روندایمان آوری وفرآیند اعتمادودر نهایت بهبودی دورخواهم ماند واحتمال برگشتنم به آغوش اعتیادبه همام اندازه بیشترخواهد شد.من بااعتمادی که به خداوند وراهنمایم پیداکرده ام سعی کرده ام چیزی را از قلم نیندازم وبه این باوررسیده ام که نگه داشتن اسرار واقرارنکردن به آن حتمأتهدیدی خواهدبودبرای کل بهبودب من واین یعنی کارنکردن صحیح قدم 4 ودست آویزو
بهانه برای مصرف مجدد مواد مخدر.....
اقراربابت اسرارنهانی من درترازنامه ها ودرنزدخداوند و راهنمایم عامل رهایی وعامل آزادی میباشند.?