انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 85-· آیا در این ترازنامه موردی وجود دارد که حقیقت نباشد یا داستانی غیر واقعی وجود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا در این ترازنامه موردی وجود دارد که حقیقت نباشد یا داستانی غیر واقعی وجود دارد که من بارها و بارها تکرار کرده باشم ؟
شخصي

با کار کردن این چند قدم یاد گرفتم که صداقت را تمرین و صادق باشم .فکر نمی کنم اگر به مواردی هم بر خوردم در جزییات است نه در کلیات و هیچگونه نا صداقتی را سعی کردم به روی کاغذ نیاورم .چون اگرجا میماند دوباره شروع به پخش کردن سیگنال های منفی برای روح روانم میکردنند.و آرامش پیدا نمی شد
85_راستی وصداقت وپاسخ وتجربه درست دادن به این سوالات چیزی است که باحضور درجلسات وکارکردن ورعایت اصول روحانی نهفته در این قدمها وباالگوبرداری از افراد موفق در انجمن مان یادگرفته ام وسعی کرده ام تمامی واقعیتهای وجودیم رادرترازنامه هایم بنویسم ودر رویا پردازی و توهم زندگی نکنم.زیرابه این باوررسیده ام که ناصادقی ودروغ بیماری اعتیادم رادوباره فعال میکند ومرضم تحت فرمان وسوسه هایم دوباره شروع به فرستادن سیگنالها وامواج منفی کرده وروح وروانم را آزرده میسازد تامرادوباره به آغوش خودش برگرداند ومن نمیخواهم باداستان پردازی وطفره رفتن ازبیان حقیقت چیزهای با ارزشی که دراین برنامه وباکارکردن این قدمهابدست آورده ام راازدست بدهم.
من باتمایل کامل قلبی وباصداقت تمام کارکرد این قدمهارابطور مستمر ادامه میدهم.?