انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19· آیا زمان و مکانی برای کارکردن قدم پنج انتخاب کرده ام ؟ کی و کجا ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا زمان و مکانی برای کارکردن قدم پنج انتخاب کرده ام ؟ کی و کجا ؟
بله چون تمایل برای کار کردن قدم پنچم را دارم هر جا که باشد من اماده ام که اصل روحانی شهامت را به کار ببندم
در صورت صلاحدید راهنمایم 5 شنبه 7 تیر در کارگاه راهنمایم طبق معمول حضور یافته و این قدم حساس و مهم را انجام میدهم و گرنه هرجایی که لازم باشد و ایشان توصیه کنند فرقی نمیکند مکان آن طبیعت باشد سربسته باشد و یا عمومی باشد و یا منزل باشد و یا مذهبی فقط آرامش داشته باشد و از همه مهمتر اینکه تمایل و آمادگی اینرا که این قدم را کار کنم و پشت گوش نیاندازم را داشته باشم و تمام تلاش خود را برای نظم و انظباط داشته باشم کفایت میکند
عده‌ای قدم ۵ را در مکانهایی روحانی انتخاب میکنند اما عده ای هم تفاوتی قایل نمیشوند من ۵ را در منزل راهنمایم کار کردم و با رهجویم هر جایی که مایل باشد ۵ را کار میکنم کوه، طبیعت، حرم، مسجد، داخل ماشین! و یا هر جایی که بشود چون این قدم به محض تمایل رهجو هر چه سریعتر باید کار شود
نه مکان مشخصی نیست طبق کارکرد بقیه قدم ها با راهنما کار کرده ام با این تفاوت که .خدا بود و من راهنمایم.ودیگر هم قدمیهایم درجمع ما نبودنند
19_باتمایل وصداقت وشهامتی که باکارکردن قدمها واینک قدم پنج پیداکرده ام مهم برایم کارکردن این قدم سروقت است بدون فاصله انداختن باقدم قبلی، امابانیازی که برای کارکردن وخواندن واقرارکردن این قدم دارم سعی میکنم زمانی که درگیری فکری وذهنی ندارم ودریک حال وهوای آرام وروحانی قراردارم وراهنمایم نیزدرآرامش است ومشغله ذهنی وفکری ندارد دریک مکان تمیز وساکت وآرام بدون وجودهرغریبه ای بانوری متعادل حتی استکانی چای ویافنجانی قهوه وباخوش وبشی کوتاه باراهنمایم ویک مشارکت کوتاه وشکرگزاری وخواندن دعای آرامش وطلب خیربرای تمامی همدردانم این قدم رایادرمنزل من ویادرمنزل راهنمایم ویا گاها درطبیعتی زیبا ودرکنار رودخانه راس ساعت توافق شده شروع به کارکردن میکنیم.?