انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 25· توسط کارکرد قدم پنج ، رابطه ما با نیروی برترم چگونه تغییر کرده است ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· توسط کارکرد قدم پنج ، رابطه ما با نیروی برترم چگونه تغییر کرده است ؟
با کار کرد این قدم از اسارت هایی کهداشتم رها شده و متوجه حضور خداوند خواهم شد زیرا این همه مشکلاتی را که در قدم چهارم و پنجم نوشتم و بیان کردم را اگر کسی غیر از خداوند می دانست مطمئنا مرا محکوم و تنبیه می کرد اما امروز به واسطه ی حضور خداوند اجازی زندگی و خدمت کردن را پیدا کرده ام این فرایند برای من یک معجزه است سعی می کنم این رابطه را با او حفظ کنم تا درک بهتری از نیروی برتر پیدا کنم
من چشمانم باز شد و این باعث شدکهبه مهربانی او و اهمیتم برای او پی ببردم و ایننیرویی بود کهمرا از تمام فشارهای درونی نجات داد

برای داشتن یک رابطه خوب باید از ترس طمع توقع به دور باشیم .در این قدم به این درک رسیدم .که موانعی سر راه رابطه من خدا وجود دارد .و به دنبال بر طرف کردن موانع بر آمدم .اولین آن ها ترس بی موردی بود که از مدت ها پیش از خداوند داشتم و باعث فرار کردن من از او میشد .و دیگر موانع ایجاد شده پنهان کاری ،رفتارهای اجباری .توجیح وبهانه لذت وسوسه خود فریبی همه حایل بودنند بین من و خدایم که با کمک خواستن و دعا کردن آن ها را برطرف کردم .مشارکت و درد دل کردن با خدا باعث صمیمیت این رابطه می شود و احساس شور شعف دست داده و اعتماد پیدا می کنی بزرکترین حامی را داری
25_باکارکردن قدم پنج وزمانیکه چگونگی دقیق خطاهامو بررسی کردم تجربه های روحانی جدیدی رو حس کردم وداشتن تجربه های روحانی باعث شدتامن دریک مسیر روحانی قراربگیرم بنابراین رابطه ام بانیروی برترم هم بهتر وهم نزدیکتر وصمیمیتر شد اززمانی که با اصل روحانی اعتمادآشناشدم سعی کردم بااستفاده ازاصل روحانی شهامت، به خداونداعتماد کنم واراده وزندگیمو به اوبسپارم .دیگر بااوکل کل نمیکنم ومیدانم که اگر به صلاحم باشد دعاهایم رااجابت میکند.
باکارکردن این قدم حضورخداوندرابدون هیچ شرطی پذیرفته ام وبجای ترس ازخداوند عشقم به اوبیشترشده دیگرطمع وتوقع ندارم وامیدوارم که درادامه این مسیربازهم موردهدایت وحمایت خداوندقراربگیرم باکارکردقدم پنج دریچه افکارم باز و ارزشهایم پالایش شده وبه این باوررسیده ام ،این اعمال ورفتارخودم بودکه عمری باعث دوری من ازخداوندشده بود واینک رابطه ام باخداوند صمیمی وگرمترشده است ودیگرخداوندراباعث وبانی خطاها و مشکلاتم نمیدانم ورنجشی هم ازاو ندارم ومیدانم هرعملی عکس العملی خواهد داشت.هرچه بکاری،همان بدروی.?