انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 10· چه اعمالی می توانم انجام دهم که نشان دهنده آمادگی کامل من باشد ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چه اعمالی می توانم انجام دهم که نشان دهنده آمادگی کامل من باشد ؟
شناخت ضعف های واستفاده نکردن از انها به صورت ابزاری مشارکت صادقانه واقرار درخواست کمک به صورت عاجزانه از نیروی برتر
رعایت اصول روحانی پنج قدم و به اجرا گذاشتن انها مشورت نکردن در مورد نقایص ودرک ومشاهده اثار تخریبی ان در خدمت کردن ودر میان گذاشتن احساسات
رعایت وتمرین هر روز اصول
امادگی کامل داشتم یعنی اینکه من بر مبنای اصول بهبودی زندگی کنم.نواقصم را شناسایی کنم و در راستای رفع انها حرکت کنم.بوجود نواقصم اقرار کنم و سعی کنم از انها کمتر استفاده کنم.از تجربیات دیگران در مورد رفع شر از نواقص کمک بگیرم.یکی از چیزهایی که خیلی کمک میکند خدمت در جلسلت بهبودی است که راه را برای بسیاری از نواقص من میبندد
آمادگی کامل با تمایل تفاوت دارد .رعایت اصولی که در 5قدم گذشته یاد گرفتم عاجز بودن تسلیم .اعتماد کردن عاقلانه عمل کردن .دوری از خود محوری باز گذاشتن دریچه افکارم ارتباط با افراد خوب توکل و سپردن به خداوند مثبت اندیش بودن . شروع به تغییر رفتارهای اشتباه و انجام کارهای خوب که تا کنون یاد گرفتم ارزیابی صادقانه و روشن بینانه خودم .دوری از ترس و خجالت و تقویت شهامت برای تغییر رفتارهایم که ناشی از احساسات نواقص و ترس بوده
10_اولین اقدام ماپذیرش حقیقت است واقراربه عجزوناتوانی دربرابرنواقصمان،
خسته شدن ازنواقص واقرارصادقانه وتوکل بخداوندکردن دعاکردن ورابطه باخداوند داشتن،واستفاده ازاصول روحانی درزندگی ودرمسیربهبودی وتصویرذهنی گرفتن ازاینکه بدون استفاده ازنواقص چه زندگی خوبی خواهم داشت.دیدن توجیه وبهانه ها ودست آویزهاوآنهاراافشاءورسواکردن وازسرراه برداشتن،دیدن نتایج کارهاوقدرت مافوق خداونددرزندگیمان مشورت کردن وبازگشتن به اصول وقتی که ازنواقصم استفاده میکنم،استفاده ازتجربیات راهنمام،پیداکردن تمایل که رابطه مستقیم با باورواعتقادوایمان مادارد وباوراینکه نیروی برتر آن اندازه که لازم است ونیازداریم درزندگی وبرای ماکارخواهدکرد.راه اصلی راخداوندکاملا آماده کرده کافیست مادرآن قدم بگذاریم اصول روحانی راتمرین کنیم وبپذیریم آن مقداررشدروحانی که برایمان لازم است برایمان اتفاق میفتد.
دریچه افکارمان رابازنگه داریم ودعاکنیم تاآمادگی کامل پیداکنیم.
یادمان باشدقبول مسئولیت خطاهایمان بمااختیارعمل میدهد تادرشرایط سخت بجای اینکه به نواقصمان پناه ببریم به خداوند پناهنده شویم.?