انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19· امروز چه کاری انجام داده ام که نشانگر تمایل من است ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· امروز چه کاری انجام داده ام که نشانگر تمایل من است ؟
دعا کردم جلسه بهبودی رفتم به وجود نواقصم اقرار کردم و پذیرفتم من فقط میتوانم حرکتهای صحیح را انجام دهم اما اینکه کی نواقص من برطرف میشود به نبروی برتر مربوط میشود
اشاره به امروز برای گرفتن تراز از ماست نمی توانم تمایل داشته باشم و هیچ کاری انجام ندهم ،دعا می کنم به جلسات بهبودی و کار کردن قدم و عشق به تازه وارد ،همه تمایلم هستندن برای تغییر ، باید اقدام به عمل کنم و چیز هایی که باعث تغییر ند ، رابطه با خدا ،رابطه خوب با خودم و رابطه با افراد موفق .
خب من امروزا سعي ميکنم با اصول حرکت کنم چيزاي که بار رفع نواقص من هستو انجام بدم يعني تسليم بودن قدم يکي بودنش از همه مهمتره با استفاده از راهنما و اقرار کردن احساسات اعلام عجز وناتواني در مقابل اراده خداوند و پذيرفتن واقعيتهاي زندگي جنگ نکردن در مورد اوني که بارا من باعث رکود در بهبودي ميشود از تجربيات دوستان استفاده کردن وبه مشارکت گذاشتن احساسات .
19_رعایت وانجام روزانه فاکتورهای بهبودی،تادربهبودی نباشیم وبه آگاهی نرسیم تمایلی هم ایجادنمیشود.تمایل باید به نمایش گذاشته شودتمایل پنهانی نداریم نواقصم را میبینم آنهاراشناسایی میکنم ودرموردشان اقرارقلبی میکنم امروزه خودم رادرمعرض وسوسه و استفاده کردن ازنواقصم قرارنمیدهم ازنواقصم خسته شده ام وبعدازاستفاده ازآنهادردمیکشم باتمایل ازاصول بصورت عادت ودرهم استفاده میکنم صداقت باخودراتمرین میکنم،وازدوستان بهبودی درخواست مشورت وکمک میکنم.اززندگی بدون نقص تصویرذهنی میسازم وامیدهاوآرزوهایی راکه برای آینده دارم رامیبینم.تسلیم وعاجزهستم وازعملکردهای رفتاری واخلاقی سازنده بجای رفتارواخلاق مخرب وغیرسازنده وغیرمسئولانه گذشته استفاده میکنم ودست آویزهاوخودفریبی هاوتوجیه وبهانه هاراشناسایی میکنم وبه گونه ای متفاوت ازقبل عمل میکنم دعامیکنم تاثبات قدم پیداکنم وبه این باوررسیده ام که نیروی برتربه اندازه لازم برایم کارخواهدکرد.حال اگرتمایل ندارم ومیخواهم نسبت به بهبودیم تمایل ایجادشودبایدبرای خودم هدف بگذارم،زندگی کنم بااصول روحانی وبه روال برنامه وفقط برای امروز وبصورت آگاهانه،بستراستفاده از نواقص وبیماری رانبایدفراهم کنم فاصله استفاده ازنواقص تااقرارکردنمان رابایدکوتاهترکنیم حتی به صفربرسانیم واجازه ندهیم مرض وبیماری برایمان تصمیم بگیرد.ترازگرفتن قدم 6 رابصورت روزانه ومستمر انجام دهیم برنامه ریزی روزانه داشته باشیم واصول برنامه را آگاهانه درزندگی بکاربگیریم ودراین مسیرامیدوایمان داشته باشیم وباورکنیم که اگرکامل بودیم دیگرنیازی به تغییرورشد نداشتیم.?