انجمن بانیان بهبودی
حال و احساس روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: حال و احساس روزانه (/showthread.php?tid=173)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: حال و احساس روزانه - sadaf - 2014-06-29

سلام ، از حال و احساس خودم که بخوام بگم بازم به این فکر می کنم که باید خدا رو شکر کنم اما کلا امروز احساس خوبی نداشتم فکر می کنم نقص خود کم بینی و خودخواهیم و کم صبریم خیلی فعال بود ، امروز با خدا خلوت کردم اما به جای شکر بخاطر خیلی چیزایی که بهم داده همه اش ازش گلایه و شکوه کردم ، همینجا از خدا می خوام کمک کنه بتونم در شرایط سخت به خودش توکل کنم ، کنترل زندگیمو به خودش بسپارم و برای شریک زندگیم همراه باشم نه اینکه خودخواهانه رفتار کنم و با جیغ جیغ فقط بخوام حرفامو بگم ، احساس میکنم فکرم قدرت پردازشش پایین اومده ، خدایا کمکم کن ، خدایا دلم بری آرامشی که فقط از خودت طلب می کردم تنگ شده ،بهم آرامش بده

RE: حال و احساس روزانه - حداد - 2014-07-01

سلام دوستان خوبم
امروز حال واحساس خوبی دارم دیشب جشن 5 سالگیمو در جلسه گرفتم از یکایک شما بچه های ان ای چه در جلسات حضوری و چه در جلسات مجازی سپاسگزارم از راهنمام تشکر میکنم وهمچنین از رهجوهایی که به این حقیر اعتماد کرده اند و مرتب از بنده امتحان میگیرند ممنونم .. از صمیم قلب همگی را دوست دارم

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2014-07-01

نقل‌قول: 'حداد' pid='18255' dateline='1404211462'
سلام دوستان خوبم
امروز حال واحساس خوبی دارم دیشب جشن 5 سالگیمو در جلسه گرفتم از یکایک شما بچه های ان ای چه در جلسات حضوری و چه در جلسات مجازی سپاسگزارم از راهنمام تشکر میکنم وهمچنین از رهجوهایی که به این حقیر اعتماد کرده اند و مرتب از بنده امتحان میگیرند ممنونم .. از صمیم قلب همگی را دوست دارم
من از طرف بچه های بانیان بهبودی به دوستمان حداد تبریک میگویم
با ارزوی موفقیت
گروه بانیان بهبودی

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-07-16

سلام
از خداوند سپسگزاری میکنم بابت داده و نداده اش از اینکه زندگی دوباره به من داده امروز پر انرژی از خونه اومدم بیرون و به امید اینکه خدا هم انرژي بیشتری در من قرار بده که بتونم زندگیم رو بدون نواقص با آرامش سپری کنم .

RE: حال و احساس روزانه - leila - 2014-07-16

سلام به دوستان خوبم
من لیلام امروز به جمع شما پیوستم از اینکه یه جایی رو دارم واسه حرفام و کسانی که به حرفام گوش بدن خدا رو شکر میکنم فردا امتحان آئین نامه دارم دفعه چهارمه یه خورده از دست خودم دلگیرم از اینکه امتحانی که میتونم براحتی هفته اول قبول شم رسیده به هفته چهارم عزیزان واسم دعا کنید بتونم تمرکز بیشتری داشته باشم و امتحانم و خوب بدم مرسی به حرفام و خوندین تصویر: images/smilies/blush.gif

RE: حال و احساس روزانه - Arghavan - 2014-07-23

خداي مهربون را شكر ميكنم بخاطر حال و احساس خوبم .
اين روزا كه تصميم گرفتم  سه قدم اول را مرور كنم ،  اتفاقاي قشنگي توي زندگيم مي افته كه خدا را بابتش شكر ميكنم ..

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-07-24

خدایا سپاسگذارم به خاطر همه داده هایت و از اینکه امروز هم فرصت زندگی کردن رو به من دادی خدا جونم دوست دارم و ازت میخوام همیشه پشت و پناهم باشی و از اینکه امروز با خبر خوشی که بهم رسیده آرامش بیشتری داشتم سپاسپزارم

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-08-09

سلام به سنگ صبورهای همیشگیم
از خداوند سپاسگذارم به خاطر پاک بودنم از اینکه امروز دوستان خوبی دارم حال جسمی خوبی دارم ولی از نظر روحی خیلی خوب نیستم چون هنوز  ارزوهایی دارم و فکر اینکه هیچ وقت به این آرزوها نمیرسم مرا آزار میدهد خدایا خودت کمکم کن تا بتونم برای امروز زندگی کنم و حال خودم رو بخاطر آينده خراب نکنم.

RE: حال و احساس روزانه - sara65 - 2014-08-09

سلام دوستان امروز خدا رو شکر میکنم حالم خوب و این احساس خوب رو برای قلب های همیشه پر از محبتتون میفرستم.تصویر: images/smilies/heart.gif

RE: حال و احساس روزانه - Arghavan - 2014-08-12

سلام دوستان ..خوشحالم و از ديدن رنگ نام كاربري خودم و امكاناتي كه در اختيارم گذاشته شده ذوق شدم ...از صدف عزيز  آقاي امير آريا  و مديران بانيان بهبودي كه منو پذيرفتند سپاسگزارم ..اميدوارم شايستگي اينهمه لطف و محبت را داشته باشم و با مفيد بودن در اين تالار جبران كنم ...تشكر و خدا را شكر ميكنم تصویر: images/smilies/heart.gif