انجمن بانیان بهبودی
حال و احساس روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: حال و احساس روزانه (/showthread.php?tid=173)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2016-05-26

خدارا بخاطر برنامه های بهبودی سپاسگزارم
خوشحالم که برنامه ام را دنبال میکنم.خداوند چند ماه پیش راهنمای خوبی سر راهم قرار داد که مسیر فکری و کاری مرا عوض کرد.هفت سال طول کشید تا با خودم کنار امدم و با او شروع کردم.او شدیدا با فعالیت من در دنیای مجازی  بهبودی هر چند هم کم مخالف است. حتی وقتی راهنمایم نبود .و درست هم میگوید.من واقعا در دنیای مجازی اذیت میشوم.
قصدم از امدن فقط خداحافظی بود.در دنیای مجازی ادمهای متفاوتی دیدم.ضمن اینکه برای همه شما ارزوی موفقیت دارم از دوستان خواهش میکنم به هیچ عنوان پشت سر دوستان بهببودی من حرف نزنند..زندگی هر کسی به شخص خودش ارتباط دارد.البته اشتباه از من است باید قاطعتر شوم.زندگی گذشته من حریم من است و اینکه به کسی وابستگی دارم یا نه فقط به خودم ارتباط دارد.
موفق باشید برایتان بهترینها را ارزو دارم.هر کس مدیر تالار بود اگر ارسالهای ناقابلم را پاک کند سپاسگزار میشوم چون دیدگاه امروزم کلا متفاوت است و معنای یهبودی برایم عمیقتر.
دوست دارم برای خودم زندگی کنم و بهبودی را با دوستان جدیدم تقسیم کنم
اقرار میکنم مسیرم در دنیای مجازی اشتباه بود.دوست هم ندارم این بحث را ادامه دهم

RE: حال و احساس روزانه - علی1352 - 2017-01-01

سلام علیم معتاد خیلی خوشحالم  که  اینجا هسم  و  میخونم درد دلها  دوستامو  یه کم  روزا افسرده میشم همتونو از  صمیم قلب دوست دارم

RE: حال و احساس روزانه - اسامه - 2017-01-26

سلام  دوستان حالم اصلا خوب نیست مادرم مریضه وتمام زندگیم درگیر این مسئله هست
یه سرطان داشت قبلا اون خوب شد الان  سرطان ریه گرفته  دکترام هی پاس میدن بهم مارو جراح میگه برو شیمی درمانی کن آنکولوژ میگه برو جراحی کن 
نمیدونم چن وقت دیگه زندست خیلی حالم بده 
 داشتم کارای عروسیمو میکردم که این مسئله پیش اومده فعلا هیچ اقدامی نمیتونم بکنم هم حس حالشو ندارم هم فعلا دیگه پولشو
نمیدونم چکار کنم وسوسه مصرف سیگار و ... دارم ولی دلم نمیخاد مصرف کنم 
دارم کم میارم

RE: حال و احساس روزانه - siroos - 2017-02-19

سلام دوستان
این روزها خیلی حالم بده
یکماه مونده به تولد یازده سال پاکی به هر دلیلی مصرف کردم و امروز 26 روز پاکم
فعلا بیکارم و این بیشتر از همه چیز آزارم میده
تمام اعتقاداتم بهم ریخته نسبت به جلسات و نیروی برترم
برام دعا کنین

RE: حال و احساس روزانه - hosint - 2017-11-17

سلام دوستان حسین هستم معتاد خدا را شکر بخاطر وجود انجمن معتادان گمنام من خیلی خوشبختم که این برنامه را دارم سپاسگزاری میکنم از این انجمن راهنما و دوستان بهبودی حال و احساسم خوب است چون قراره چند روزه دیگه پاک بشم و دوباره وصل بشم میخوام قدم کار کنم و همیشه اصول انجمن را رعایت کنم فقط یه مشکلی دارم اونم افسردگی شدید است اگر رفتم دکتر باید دارو مصرف کنم که دوست ندارم دارو مصرف کنم دوست ندارم حتی یک استامینوفن هم مصرف کنم از نیروی برترم میخوام کمکم کند تا این مشکل افسردگی که دارم برطرف شود البته به کمک این انجمن امروز کلید عصبانیت رو رعایت نکردم به همین خاطر یه خورده احساساتم بد شد از نیروی برتر میخوام توی این راه کمکم کند و هر شب بیام جلسات و ارتباط داشته باشم با راهنما و نشریات مطالعه کنم با تشکر از همه ی دوستان بهبودی ممنون

RE: حال و احساس روزانه - a.valijam@gmail.com - 2018-07-31

با سلام علیرضا معتاد شکرت خدا شدم امروز 6 ماه و 25روز خدایا شکرت خدایا از تو میخام کمکم کنی از نواقصم استفاده نکنم صبر داشته باشم دعا و نیایش با خدا داشته باشم خدایا از تو میخام بتونم بدون تنبلی کار کنم خدایا از تو میخام بتونم از نواقصم دست بردارم ضعیفشون کنم خدایا از تو میخام کمکم کنی به خانوادم خدمت کنم خدایا دعا میکنم به معتادایه در حال عذاب به کارتن خابا به مریضای دکتر رد کرده بیمارستانا به پدرا به مادرا خدایا کمکم کن ای خدای مهربان

RE: حال و احساس روزانه - a.valijam@gmail.com - 2018-08-02

با سلام علیرضا معتاد امروز به کمک خدا و انجمن معتادان گمنام شدم 6 ماه و 27 روز خدایا شکرت بابت پاکی امروز خدایا تو خدایی تو خالق کل دنیایی من سرگردان رو
که از درگهت رانده بودی باز به سوی خودت دعوت کردی خدایا تو پناهی تو خیلی بزرگی تو بخشنده ای تو بخشایشگری خدایا به عظمتت قسم خیلی گناهکارم ولی مریضم بیماری دارم مزمن و پیشرونده خدایا خودت پناه این بیمار باش دستم رو بگیر راه رفتن یادم بده افتادم شکستم داغونم ولی باز خدارو شکر که تورا پیدا کردم باهات حرف میزنم آروم میشم خدایا من دعا میکنم به معتادایی که اولین باره مصرف کرده اند خدایا من دعا میکنم به معتادای در حال عذاب خدایا من دعا میکنم به خانواده معتادا خدایا من دعا میکنم به اونایی که از بیماری اعتیاد در عذاب هستن امروز حالم صبح خراب بود در مثلث خودمشغولی گیر کرده بودم ولی وقتی با خداوند مشارکت کردم و حال و احساسم رو بهش گفتم حالم خوب شد خدایا به امید تو

RE: حال و احساس روزانه - a.valijam@gmail.com - 2018-08-05

من علیرضا معتاد از خدا عاجزانه میخام کمکم کنه در مقابل مشکلات سرخم نکنم در اصول انجمن معتادان گمنام باشم حال و احساس روزم خوبه خدارو شکر احساس عقب افتادن از زندگی رنجش و کینه هست ولی به قول یک همدردمون با غم و غصه دوست شدم و بیماری اعتیاد  اینقد قویه پذیرشش کردم و باهم دوست شدیم بامن حرف میزنه و غم و غصه رو زیاد میکنه ولی باهاش دوست شدم یعنی توانایی جنگیدن باهاش رو ندارم خیلی قویه باید تسلیم شم تسلیم کامل اگر بخام آرامش داشته باشم خدارو شکر به خاطر انجمن معتادان گمنام خدایا کمکم کن ای خدای مهربان

RE: حال و احساس روزانه - a.valijam@gmail.com - 2018-09-06

خدایا حال و احساس روزم خوبه ای خدای مهربان گره برکار افتاده مشکلاتم زیاده دلتنگ هستم خیلی خود مشغولی اذیتم میکنه از نواقصم استفاده میکنم ای خدای مهربان خودت مرا بر آغوش کشیده ای خدایا خودت کمکم کن خدایا ای نیروی برترم آرامشی عطا کن که بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و شهامتی که تغییر دهم آنچه را که میتوانم و دانشی که تفاوت این دورا بدانم خدایا کمکم کن ای خدای مهربان خیلی مشکل دارم ولی تو خودت به من کمک کردی از تو خیر میرسه ای که مهربانی بخشنده ای بخشش گری خدایا کمکم کن دشواری بر من چیره شده گره افتاده در کارم ولی تو کسی هستی که گره کور را باز میکنی خدایا صبرم رو زیاد کن خدایا صبر کردن به من بیاموز خدایا کمکم کن خدایا دعا میکنم به معتادان کارتن خاب دعا میکنم به معتادای در زندان دعا میکنم به معتادایی که تاوان اعتیادشون رو میدن دعا میکنم به معتادایی که اولین باره مصرف میکنن دعا میکنم به بیمارای سرطانی دعا میکنم به ملتمسین دعا خدایا میدونم هوامو داری خدایا میدونم هوای دخترمو داری میدونم که خودت داری تو این راه کمکم میکنی خدایا من امید دارم که داری کمکم میکنی ولی چه کنم بیماری اعتیاد دارم و در مقابلش عاجز هستم باید تسلیم اصول شم باید از خودم مراقبت کنم ولی نواقصم زیاده من خلع دارم من لذت طلب هستم من خودمحور هستم من خودم حال خودمو خراب میکنم من یا در گذشتم یا در آیندم یا هم در نواقصم هستم خدایا آرامش بده خدایا من رو در اصول ان ای نگه دار خدایا خودت کمکم کن روزهای سختی طی میکنم خدایا ولی آرامش دارم خدایا ای نیروی برترم به من صبر بده من عاجز و ناتوانم من بنده گناهکار توهستم من بنده ناچیز توهستم دست من رو ول نکنی من رو بیخیال شی من بدبخت میشم خدایا تو معجزه ها در حق من کردی تو سربلندم کردی تو من رو از حقارت بیرون کشیدی تو نذاشتی من سرم پایین باشی تو امید رو به من برگردونی خدایا دستم رو گرفتی و مثل یه بچه نوپا داری به من شکسته راه رفتن یادمیدی خدایا من بچم من حرف گوش کن نیستم چون سلامتی عقل ندارم خودت تربیتم خدایا به تو پناه میبرم خدایا مشکلم رو حل کن خدایا کمکم کن الهی به امید تو

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2018-12-05

با سلام به همه دوستانی که حال و احساس می خونن. علی الخصوص دوستان همدرد.

امروز ۱۵ آذر ۹۷ ساعت ۲ دقیقه بامداد هست . بعد از گذشت چند سال درگیر بودن در کار و امورات زندگی تونستم بیان و حال و احساس بنویسم.

خوشبختانه رشد خوبی داشتم و حال و احساسم خوبه و امروز شکرگزار خدایی هستم که در انجمن شناختم و خودم انتخابش کردم و تونستم بهش اعتماد کنم و به واسطه همین اعتماد تونستم به جاهایی برسم که کمتر فکرش رو میکردم به این زودی برسم .

خدایا شکرت .

در کنار این همه حال و احساس خوب باید بگم هنوزم بیماری فعال هست و روزانه مشکلاتی بران درست میکنه.

زود پرخاشگری میکنم.گاهی فکر میکنم رفتارم از غرور هست .ولی اصلا دوست ندارم از روی غرور رفتار کنم شاید فکرم اشتباهه که فکر میکنم از روی غرور رفتار میکنم.در کارها کمی تلاش ام کمتر شده و از خدا میخام کمکم کنه اندژی حرکت و تلاش در مسیر درست را داشته باشم.

از لحاظ جسمی کمتر به خودم میرسم و کمتر وقت میزارم برای جسم و روح و روانم.

از خدا میخام کمکم کنه این قضیه رو حل کنم.

با سپاس از همه دوستان