انجمن بانیان بهبودی
حال و احساس روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: حال و احساس روزانه (/showthread.php?tid=173)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2013-12-14

اگر عقل امروزم رو داشتم ، کارهای ديروزم رو نمی کردم
ولي اگر کارهای ديروز رو نمی کردم ، عقل امروزم رو نداشتم!

RE: حال و احساس روزانه - کامران - 2013-12-14

سلام شاکروممنون خدايم هستم که همه حال حامى اين حقير بوده, امروز روز قشنگى بود اما من بيمار گاهى اين همه زيبايى را نميبينم و به خواسته هاى نامعقولى افکارم مشغول ميشوند ولى درهمه وقت تا دوباره به تسليم اودرآيم تمام آرامش را بدست مي آورم, پس چرا شکرگذارش نباشم...

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2013-12-15

باسلام و روزبخیر. امروزه آموخته ام که آنچه را که برایم بسیار باارزش و اهمیت است را به دیگران انتقال بدهم ؛ تابدینوسیله توانسته باشم که آن را برای خویش ، حفظ نمایم و نیز باعث افزایش سرعت رشد و حرکتم ، درمسیر بهبودی و بازیابی شخصیتی ام گردد . البته با مساعدت و راهنمایی های خداوندی که هریک درک شخصی ای نسبت به ایشان داریم . روزتان خوش و خرم باد .

RE: حال و احساس روزانه - کامران - 2013-12-15

سلام
سپاس خدایا ...
باید به خودم یادآوری کنم تا تمام لحظه هایی را تجربه کنم که خدا امروز به من بخشیده
در لحظه نمی توان صرفه جویی کرد
جایی برای ذخیره لحظات وجود ندارد
تا سر فرصت و آرامش، برگردیم و از آن ها استفاده کنیم
اگر از این لحظات لذت نبرم، آن ها را لاجرم و برای همیشه از دست می دهم
باید لحظات کوچک امروز را بپذیرم، که همه چیز در چرخشند
تنها بدین گونه می توانم از دردم رها شوم و زندگی ام را باز بسازم...

RE: حال و احساس روزانه - mahla - 2013-12-15

دیشب بازهم من بودم و آغوش گرم تو
بازهم با تمام وجودت مرا سخت در آغوش گرفتی تا از این روزهای تنهایی کمتر دلم بگیرد
بازهم دیشب صدای عاشقانه تو بود که در دل شب در گوشم طنین انداخته بود
بازهم با کلامت و نوازشهایت آرامش را به من بازگرداندی تا ساعتی را به دور از تمام دغدغه هایم به خواب بروم
خدای من بازهم من بودم و حضور زیبای تو،بازهم شبی دیگر را به مهمانی دلم آمدی تا دلم از تاریکی و تنهایی این دنیا نلرزد…
بازهم شبی دیگرمرا در وجود خود غرق کردی تا تمام رنجهایم را به فراموشی بسپارم
بازهم بیاخدامنتظرم

RE: حال و احساس روزانه - amir sedighpour - 2013-12-18

سلام
سپاس خداوند
همیشه فکر میکردم راهی که رفتم برگشتن نداره
امروز میفهمم با تو همه چی شدنیه من بکمک خداوند
برای امروز زندگی میکنم واین سپاسگذاری مرا صدچندان میکند

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2013-12-18

بنام خدا

خدایا شکر . غیر از این چیزی ندارم حال و احساسم خوش نیست .خسته شدم. نمیدونم چیکار کنم . به بن بست رسیدم.عقب موندگی زیاد دارم.هرچی سعی میکنم که جبران کنم میبینم دارم روز به روز زیر فشار فرسوده میشم از لحاظ جسمانی خراب از لحاظ روحی خراب از لحاظ روانی خراب آدم بی احساسی شدم دارم کم کم ناامید میشم نسبت به دیگران زود رنج شدم

خدایا کمک کن زیر مشکلات نمونم.
این صادقانه ترین مشارکتی هست که دارم باهات می کنم نمیدونم نوشتن این حرف ها اون هم اینجا تاثیری داره یا نه ولی برای تو نوشتم خدایا ای نیرویی که فراتر از نیروی انسانی.

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2013-12-18

تقدیم به دوست عزیزم سهراب و هر کسی که دلش شکستست.... مارتین لوتر کینگ ، بنیانگذار کلیسای پروتستان ، با مشکلات و خطرهای بیشماری مواجه بود . روزی همسر او متوجه شد که مارتین سخت افسرده و دلنگ است .او زنی باهوش بود و به تقدیر الهی معتقد، لباس سیاه پوشید و نزد همسرش رفت ، مارتین پرسید چرا سیاه پوشیده ای ؟ همسرش پاسخ داد : نمیدانی که او مرده است . مارتین پرسید کی مرده است ؟ همسرش گفت :خدا . مارتین با تعجب گفت : چطور میتوانی چنین چیزی را بگوئی ؟ چطور ممکن است خدا بمیرد؟ همسرش پاسخ داد : پس دلیل این همه دلتنگی چیست ؟
مارتین بیدرنگ به خود آمد و گفت : بله ، غمگین بودن ، کاری شیطانی است .

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2013-12-22

بنام خدا

امروز هم شاکرو سپاسگزارم برای اینکه دارم چیزهایی می بینم که روزی آرزو بود خدایا کمک کن همیشه در گوشه ایی از ذهنم بماند که چی بود و چی شد .

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2013-12-24

بنام خدا

امروز هم به شکرانه او که در همه حالات تنهایم نمیگذارد متعادل هستم و ازش خواهان این هستم که تا آخرین ساعات این روز هم مرا یاری دهد که مبادا دچار مشکلات شوم و کمکم کند با مشکلاتی که دارم روبرو شوم و بتوانم بر آنها پیروز شوم
آمین