انجمن بانیان بهبودی
حال و احساس روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: حال و احساس روزانه (/showthread.php?tid=173)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2013-12-25

با سلام
امروز نسبت به چند روز اخیر انرژِ و امید بیشتری به زندگی دارم

خدا را بابت این حالم سپاسگزارم

خیلی ممنونم از شما دوستان

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2013-12-26

با سلام
خدایا شکرت میکنم که هنوز با تمام بالا بلندی ها باز هم در مسیر هستم

این روزها کمی بی تفاوت وناامید شده ام که به همین علت تلاش ام کم شده است
خدایا ازت میخوام کمکم کنی تا هرچه سریعتر از این بی حوصلگی و بی تفاوتی نجات پیدا کنم و بتوانم هرچه سریعتر به مسیری که انتخاب کرده ام ادامه دهم و ترس و مقایسه را از وجودم خارج کنم

RE: حال و احساس روزانه - کامران - 2013-12-30

سلام خدایا بابت امروزم شکرگذارم و ممنون ولی واقعا حال و احساس چندان خوبی رو تجربه نکردم و یک سری عوامل باعث شده به این حال وروز بیفتم
چگونگی اراده و تسلط بربیماری از توانم خارج شده و کنش هایی بوجود آورده و تنها تویی کمک رسان ومدد میرسانی امیدم به تو هست ،تنهام و غیر تو را به کسی نگویم این حال آشفته ام
خدایا خود دانا وآگاه بمن کمک کن که بهترین انتخاب را بکنم آمین

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2014-01-01

بنام خدا

خدایا شکرت

این روزها امیدم را از دست داده ام و تلاش ام کم شده خدایا کمک کن سریعا به حالت عادی برگردم

روال زندگی رو انجام میدم ولی خلاء رو با چیزهایی که اعتیاد دارند پر میکنم مانند بازی های کامپیوتری و کاملا خودمحور شده ام

کمک خدا

RE: حال و احساس روزانه - کامران - 2014-01-02

خدایا
بابت امروز شکر گذارم که بازم فرصتی دادی و علیرقم نواقصی که دارم این امکان را بهم دادی تا بفکر تو و یاری از تو بیایم و بگویم که نادانم و کارهایم گاهی از روی بیماری است که مرا در کنترل خود قرار میدهد و سعی بر کتمان و مخفی کردن را برایم فراهم میکند ولی تو شاهدی و اکثر اوقات خوب دست این بیماری را رو میکنی وقتی که اراده و خواست خودرا در دستان تو قرار میدهم
خدایا همانگونه که نظارت اعمال و رفتارم را که گاهی ندارم خود نظاره گر باش و همیشه به این نقطه مرا هشدار کن که یادم نرود
ممنون از حضور و همه الطافی که در حقم میکنی

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2014-01-13

با سلام

این روزها اومدن و برای تالار مشکل درست کردند و سایتهای غیر اخلاقی رو میندازند روی سرور ما تا ما را از حرکتمون باز دارند نمیدونم چرا منافعشون رو با پدید آمدن تالار بانیان بهبودی در خطر می بینند ولی دوستان من فقط اینو میدونم ما برای بهبودی به اینجا اومدیم و این کارهایی که دوستان بر علیه تالار انجام میدن تماما برگرفته از رفتار معتاد گونه است حالا من اینو میخوام بدونم اگر من سهراب توانایی رشد دیگران را نداشته باشم واز رفتار حسادت وار خود اعمال های ناشایستی انجام دهم همان بهتر که خودم را عضو انجمنهای دوازده قدمی ندانم

با تشکر از شما دوستان برای صبر و شکبیایی که در این چند روز برای بسته شدن انجمن از خودتون نشون دادین

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2014-01-14

ما مردمانی هستیم که براحتی دروغ میگیم
ولی بزرگترین معیارمون برای شروع دوستی، صداقته.
بهم خیانت می کنیم ولی اولین خواستمون وفاداریه.
مردم رو دسته بندی می کنیم:
فقیر
دختر تحصیلکرده
پسر پولدار
خوشکل
زشت
معتاد
هوسباز
و . . .
ولی یادمون میره که. . . . .
اولا همه انسانیم
و این از همه مهمتره.
ما ساعتها برای کلاه گذاشتن سر هم، نقشه میکشیم اما یادمون میره
از هر دست بدیم از همون دستم پس می گیریم.

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2014-01-14

.
آنه تكرار غريبانه ي روزها يت چگونه گذشت
وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود
بامن بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت,
از تنهايي معصومانه ي دستها
آيا ميداني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گيرودار ملال آور
دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه ي نقره اي نهفته بود؟
آنه
اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه ي طلايي خورشيد دوستي بسپاري و
در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز در آيي
و اينك آن شكفتن و سبز شدن در انتظار توست
در انتظار تو...

RE: حال و احساس روزانه - mehdiast - 2014-01-16

وقتی دلم به درد میادو کسی نیست به حرفهایم گوش کند

وقتی تمام غمهای عالم در دلم نشسته ست

وقتی احساس می کنم دردمندترین انسان عالمم

وقتی تمام عزیزانم با من بیگانه میشوند

و کسی نیست که حرمت اشکهای نیمه شبم را حفظ کند

وقتی تمام عالم را قفس می بینم
بی اختیار از کنار آنهایی که دوستشان دارم

بی تفاوت می گذرم

RE: حال و احساس روزانه - sadaf - 2014-01-20

صبر خیلی خوبه و خیلی وقتها هم جواب می ده البته اگه بتونیم صبر کنیم نه خودخوری و اینکه اگر مشکلی پیش اومد خودمونو داغون کنیم . من تازه گیها فکر می کنم کم صبر شدم . قبلا مشکلات رو سخت نمی گرفتم و ازش غول نمی ساختم و صبرم زبانزد خانواده ام بود اما تازگیها اینجور نیست از مشکلم کوه می سازم و تازه بد اخلاقی هم می کنم ، یه وقتایی با خودم درگیر می شم که سکوت مطلق می کنم ، یه وقتایی آینقدر خوشحالم که بیش از اندازه حرف می زنم یه رفتار متعادل داشتن تازگیا برام خیلی سخت شده . خودم فکر می کنم باید تمرین صبر کنم . برام دعا کنید .