انجمن بانیان بهبودی
حال و احساس روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: حال و احساس روزانه (/showthread.php?tid=173)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: حال و احساس روزانه - آرتیمس - 2014-03-03

خدا رو سپاس میگم به خاطر حضورش توی قلبم

سلام به همه ی بچه های خوب تالار مدتی ارامشم رو ازدست دادم همش عصبانی و ناراحتم واین به خاطراینه که از عملکردم راضی نیستم وخودم روسرزنش میکنم خوشحالم که بین شما هستم برام دعا کنید

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2014-03-09

بدترین احساس من:
یه ریزه کاریایی تو زندگی ادم هست و یه دردایی هست که نمیشه بازگو کرد
یه وقتایی چرخ برات نمیچرخه, یه زمانایی اینقدر قفل میکنی که حتی دعا کردن رو هم فرامش میکنی
هر چی تراز میگیری میبینی بی تقصیری
حتی احساستو کامل نمیتونی بگی
چون
پاکیت رفته بالا و باید مثل کوه استوار باشی تا تاره وارد انرژی بگیره
اخه دیگه فقط بحث خودت نیست
تو باید الگو باشی
میگی چکار کنم ?
وظیفت میگه تو خونه بداخلاقی نکنی
احساس مزخرفتو کش میدی و باز دوباره همه جملات ار منتهاالیه جملات بیل ویلسون تا منتهاالیه جملات جی پی واسوانی هم برات مث لالایی میمونه!
سکوت هم حالتو بدتر میکنه!
به خدا میگی اخه چرا?
باز یادت میاد از سپردن و کنترل و و و
همش مزخرف به نظر میاد
اخه بیماریت فعاله
حرفای دوستات هم تکراری بنظر میاد!
اونوقته که میبینی فقط باید دعا کنی
و
روز بعدش بری دوباره با یه تازه وارد صحبت کنی
اگه نکنی حالت بدتر میشه
اینارو به امیر میگفتم
به خودم
الان بیماریم ازم یکم فاصله گرفت
اخه
اقرار کردم هرچقدرم که کامل نبود
اما به هر حال بود
ممنونم خدایا
انگار. بالاخره همیشه بر نامه جواب میده
خودت کمکمکن من عاجزم...........
مرسی خوندین و گوش دادین

RE: حال و احساس روزانه - sabor - 2014-03-10

سلام دوستان خداروشکر ایام میگذره وخوبیش هم همینه گاهی خوبه ٬ گاهی متوسطه و گاهی هم بده وبخاطرهمین هم هست زمان خوبیم رو میتونم تشخیص بدم وبدونم که بروقف مراده وروزهای که متوسط تلاش میکنم که بهتربشه وروزهای بد باخودم لجبازی میکنم ولی همش اگه نبود احساس نمیکردم که زنده هستم وزندگی جریان داره بابت همه اش شکر راضیم ومیدونم همش برام لازمه من انسانم وقتی تعادلم بهم میخوره تلو میخورم ولی بعد قدر متعادل قدم برداشتن رو می فهمم بعنوان یک انسان از خودم زیادی انتظارندارم تاهمین جاشم شکر .

RE: حال و احساس روزانه - حداد - 2014-03-22

سلام
منم شپاسگزارم برای پاکی امروزم .از شما دوستان هم تشکر میکنم شما نباشید منم نیستم امیدوارم روزبروز دست در دست هم سفر بهبودی را ادامه داده وهمگی تا لحظه بودن پاک. سرافراز. متواضع. صادق .مهربان . خوش خلق . بی توقع . / حال احوال امروزم خیلی خوبه متشکرم از همگی /.
حداد

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2014-03-22

با سلام
سال نورو تبریک میگم خدمت همه دوستان
اینروزای عید خودمم نمیدونم چه حسی دارم، از طرفی خوشحالم که پاکم و از طرف دیگه نوروز کل برنامه‌ هام بهم میریزه
اخه اوقات فراغتم زیاده و حوصله‌ام سر میره، چون نوروز مسافرتم همه چی عوض میشه، بیکاری، ادما جدید، ارتباطم ا ادمای ان ایی کم میشه کلا راستش نوروز همه چی برای من فرق میکنه، باید یکفکر اساسی بکنم و نوروزا با برنامه تر باشم

RE: حال و احساس روزانه - mohammad - 2014-03-23

سلام
تبریک سال نو به همه دوستان.
با سپاس از خدواند که توانستم 5 نوروز پاکی را تجربه کنم.
از خدا تشکر می کنم . که دستم را گرفت . چشمان همیشه نگران دخترانم را شاد کرد.
واسترس را دور وآرامش را جا گزینش کرد.

RE: حال و احساس روزانه - dezh - 2014-03-24

سلام
تو جلسه ام دو دل بودم مشارکت کنم که وقت تموم شد
من حالم خوبه و روزهای عالی بهبودی رو پشت سر گذاشتم و پیش رو دارم و الان درکم از خدا از در قدم سه اینه که هر وقت یه تصمیم میگیرم و نمیشه رد پای خدا رو میبینم
همتون باحالین

RE: حال و احساس روزانه - حداد - 2014-03-26

سلام دوستان
سلام امیر جان
حال احساس خوبی ندارم پسرم مصرف کننده نیست اما بشدت اونم مریضه. اکثرا" با برخورد هاش حالم خراب میشه خود محوری و خود خواهیش بی حد و اندازهست.بخاطر اعتیادم من ومقصر تمام بدبختی هاش میدونه هر شکست امروزش رو پای من میگذاره به هر شکلی میخام با هاش ارتباط بر قرار کنم نمیشه .34 سال سن داره در زندگی هم یکبار شکست خورده بخاطر اشتباهات خودش. نمی دونم چی بگم. فقط شما ها رو دارم و سرودن اشعارم که میتونه کمی آرومم کنه.ترو خدا برام دعا کنید این روزها خیلی خرابم ممنونم از شما دوستان ونیروی برترم

RE: حال و احساس روزانه - dezh - 2014-03-26

سلام
دوست من چرا فکر میکنی مسئول پسرت هستی
تا موقعیکه تو بابا باشی اونم بچه است
چون تو نمیتونم دست از والد بودنت برداری اونم در ناخودآگاه کودک دوست داری
نشونه کودک بودن پسرت مهمطلبی و مقصر جویی کردنش و نشونه والد بودن تو دست از حمایت بر نداشتنته

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2014-03-26

سلام حداد عزیز
برادر گلم، همدرد مهربوم،
تو بزرگترین کار دنیارو انجام دادی و اونم اینه که پاکی و داری به همدردات خدمت میکنی، تو مسوول شکست هیچکس نیستی
همونجورکه پدر من مقصر نبود اما من به بیراهه رفتم
من تو مسافرتم و به چت روم دسترسی ندارم وگرنه حتما میومدم باهم حرف بزنیم
خدانکنه حالت خراب باشه، کار درست همینه که احساستو مشارکت کردی
دردات به جونم رفیق گلم،یه تفریح یه دوش یه جلسه یه دیدوبازدید و مخصوصا یکم دعا ماهارو از این حالت در میاره
ارزومند ارزوهاتم