انجمن بانیان بهبودی
حال و احساس روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: حال و احساس روزانه (/showthread.php?tid=173)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-04-25

سلام
امروز حال واحساس خوبی دارم چون عملکردم بهتر از دیروز بوده و حضور خدا رو در کنارم حس میکنم دیگه ترسی ندارم و از خدا میخوام آرامشی که دارم رو ثابت نگه داره تا هیچ عاملی نتونه این آرامش رو از من بگیره/

RE: حال و احساس روزانه - nima - 2014-04-26

سلام
خدا را شاکر وشکرگزارم که من را با برنامه بهبودی آشنا کرد .و راه درست زندگی کردن را آموختم . خوشحال که پاک هستم و جایی هست که بتوانم چیزی بنویس و خاطر جمع باشم که کسی آن را می خواند و در باره آتها قضاوت نمی کند . حالم خوب است .و احساسات هم عالی آن هم به واسطه ارتباط با شما دوستان است

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-04-27

سلام
از خداوند سپاسگذاری میکنم به خاطر یک روز پاک دیگه حال و احساس خوبی دارم و از اینکه با آرامش زندگی رو میگذرونم از خداوند ممنونم.

RE: حال و احساس روزانه - vabasteh - 2014-04-27

من عضو کدا هستم و امیدوترم بتونم خدمتگذار خوبی باشم.

RE: حال و احساس روزانه - sahar - 2014-04-28

سلام دوستان امروز من هم حال واحساس خوبي دارم خدا را شکر وسپاسگزار به خاطر حال خوبم وامروزم را به خدا ميسپارم تا اين حال خوب هميشه ادامه داشته باشهHeart

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-05-03

چقدر حال خوبی دارم چون راهم رو دارم درست میرم و احساس زیبایی دارم چون یک قدم بزرگ برای بهبودیم برداشتم و اونم ترک سیگاره که 4روز شد و چقدر راحت بود ترک کردنش با کمک دوستان عزیزیم ممنونم از همه شما

RE: حال و احساس روزانه - sahar - 2014-05-03

Heartسلام دوستان خوبم من هم امروز حال واحساس خوبي دارم خدا را شکر وسپاسگزارم ،براي يکي از اعضاي خانواده ديشب تولد گرفتيم وخدارا سپاسگزارم که همه چيز طبق ميلم خوب پيش رفت وخيلي خوش گذشت ومن اين تولد را با عشق انجام دادم باز هم سپاسگزار خدا هستم چون خودش همه جا هواي بتده هاش را داره خدايا دوست دارم Smile

RE: حال و احساس روزانه - ایلین - 2014-05-03

خداروشکر ,امروز فهمیدم ادم بی محتوایی هستم خالی و پوچ هیچ ارزشی واسه خودم نمیدم ودیگران ارجح میدونم,شخصیتم سابت نیس ,تحت تاسیر دیگرانم ,چراااا من نباید خودم باشم؟؟به خودم اومدم از همه و همچی دلگیر شدم وصل شدم ب خدا دلم میخاست اشک بریزم تو خیابون بودم ب خودم اجازه اشک ریختن ندادم ,دلم میخاد ب باورهای هودم احترام بزارم ,رفتارم با دیگران کنترل شده باشه ,و منحصر ب فرد باشم و قوی باشم .خدای مهربونم امروز با تمام وجودم فهمیدم تنها پناهم تویی ,کمکم کن رو پای خودم بایستم ,کمکم کن کاری ک دوس دارم راه بندازم.خدایا شکرت ک تونستم مشارکت کنم.

RE: حال و احساس روزانه - داود - 2014-05-03

امروزحال خوبی رو بواسطه خوندن (فقط برای امروز 13 اردیبهشت)تجربه کردم مخصوصاوقتی که به مطالبش عمل کردم وسپاسگزاریمو باهمدردم به مشارکت گذاشتم. دوستون دارم یه عالمه HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart:hea

RE: حال و احساس روزانه - ایلین - 2014-05-04

کلی مشارکت کردم الان نیست مشارکتم