انجمن بانیان بهبودی
حال و احساس روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: حال و احساس روزانه (/showthread.php?tid=173)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: حال و احساس روزانه - ایلین - 2014-05-12

شکرت خدای مهربونم ک دارمت ,دیروز روز خیلی خوبی بود چون خدا رو باور داشتم ,میدونستم ک هست ,و سعی کردم ب دیگران عشق بدم و کمکشون کنم ,کلی انرژی گرفتم ,و با خدا کلی درددل کردم اروم شدم ,,,ولی صبی اون حال هوا رو نداشتم وتمام سعی خودمو کردم ک به خدا وصل شم و باورش کنم ولی مثل دیروز اون

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2014-05-31

حال و روزم بد نیست
فقط خسته ام
یه چیز منو بهم میریزه و اونم اینه که ادما وقتی مطابق میلشون عمل نمیکنی سریع رنگ عوض میکنن
سریع همه چی یادشون میره
اما بعد به خودم میگم
ولش کن اصلا مهم نیست

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-06-09

سلام حال و احساس خوبي ندارم اينم بخاطر ترسهاييه که به خودم راه دادم و از خدا ميخوام که ترسهام را بگیره و منم سهمم رو انجام بدم و قدم 3را تو زندگیم عمل کنم تا بتونم آرامش داشته باشم.

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-06-16

سلام و درود امروز حال و احساسم خيلي عاليه و از اينکه تو مسير بهبودي بودم از خدا سپاسگزاري ميکنم.

RE: حال و احساس روزانه - ایلین - 2014-06-23

سلام دوستان ٬مدتی شده دیگه اینجا نیومدم ٬دوستان یه مسله تو زندگیم پیش اومده ک پنج ماه این مسلو منو درگیر کرد یه روز میترسیدم یه روز خدا رو باور داشتم وااااااای اون روزای ک میترسیدم از استرسم پام ب شدت درد میگرفت٬این پنج ماه خیلی دلم میخواست راهنمامم کنارم میبود ٬ازش کلی رنجش گرفتم ..... .یک بار تراز چهارمو برای راهنمام زدم ولی هنوز اون ته دلم ازش گرفته .امیدوارم خداوند کمکش کنه و تو زندگیش موفق باشه.
هنوز این مسله زندگیمو در هست ولی نگرش و دید ایلین فرق کرده والان میگم هر چی میهواد بشه بشه این دوران میگذره و نیروی برترم همیشه کنارمه ٬نیروی برترم دوستم داره ٬اون نمیخواد من درد بکشم .مثل یه دوست کنارمه باهام میخنده باهام گریه میکنه.
ویه چی دوست دارم مشارکت کنم وقتی کسی از من انتقاد میکنه من نمیتونم اروم باشم وحتی شده پرخاشگری هم کردم.دوستان برام دعا کنید که یاد بگیرم مهارت های ک باید تو روابطم اعمال کنم.
دعا کنید یاد بگیرم در مقابل حرفای دیگران بهم میزنن سکوت کنم و سریه فرصت مناسب حرف بزنم ٬یاد بگیرم لحنم با دیگران خوب باشه.
دوستان از خودم خنده‌م میگیره از اینکه اینقد این مسال ساده امپر منو میبره بالا و نمی تونم کنترل کنم .و عاجزم در برابر این نقصهام.واین نقصهام باعث شده ک دیگران از من دور شن .و نمیتونم یه رابطه عمیق و صمیمی رو حفظ کنم.
عاجزم در برابر حفظ روابطم .

RE: حال و احساس روزانه - ایلین - 2014-06-25

سلام دوستان
امروز احساساتم خیلی بالا پایین میشدن ٬از حرکات چندین نفر حالم بهم خورد٬دوس داشتم میرفتم و بهشون میگفتم اخه این کارت درست نیس یل به یکیشون دوس داشتم بگم هیچ فکر میکنی چیکار داری میکنی ......بله یاد گرفتم عاجزم ٬نمیشه دیگران تغییر داد واقعا نمیشه ٬سلولی میگن عاجز شو من الان این حس سلولی رو دارم
با این حال از خودم ممنونم ک هیچی نگفتم و باعث نشدم ک روابطمو خراب کنم
ولی خودم ٬حال خودمو خراب کردم ٬امروز فهمیدم هر چی تو دیگران هست ک تو رو نلراحت میکنه ریشه در درون تو داره و تو اون نقص تو وجودت هست ک میبینیش .بله دیگه تا ب حال موذی تر از بیماری خودم ندیدم .
خداروشکر امروز اگاه هستم ب خودم

RE: حال و احساس روزانه - ghasem1364 - 2014-06-28

بچه ها سلام یه چند وقتی مشکلات بد یقم کرده ول کنم نیست از این که معتادم حالم بده از این که دارم تو این خانواده و اجتماع زندگی می کنم حال و روز خوبی ندارم می دونید پذیرش این زندگی رو ندارم خانوادام دور هم نیستند همه با هم دعوا دارن می دونید همه چیز پیچیده تو هم باید یه مدت برم جای دیگه حالو هوام عوض بشه نمی تونم اینجا بمونم

RE: حال و احساس روزانه - mohsen..yazd - 2014-06-29

سلام
از خداوند سپاسگذارم که امروز حال و احساسم خوبه و فقط کمی ترس دارم اینم به خاطر سستی ایمان منه و من باید سهم خودم رو تو زندگی انجام بدم و نتیجه رو واگذار کنم به خدا و از خداوند میخوام که همیشه يار و ياور من باشه.

RE: حال و احساس روزانه - NASIB - 2014-06-29

لبهایم لبخند را فراموش کرده اند
دلم برای دوران یکسال پاکی ام تنگ شده است
دلم هوای انروزها را کرده است
اری خنده هایم را در یکسال پاکی ام جا گذاشتم
نمیگویم نخندیدم چون دروغ است
اما هرگر به پاکی انروزها نخندیدم
دورانی که با چییزهای کوچک شاد بودم

RE: حال و احساس روزانه - هادی - 2014-06-29

سلام دوستان
هادیم معتاد
خدا رو شکر میکنم بخاطر پاکیم و بهبودیم،حال و احساس عالی دارم خدا رو شکر.
خیلی وقته مواد نمیزنم،تغیرات زیادی تو زندگیم داشتم برا خودم باور نکردنی و یه رویا بودن.
خدمت گزاره دوستای بهبودیم هستم تو جلسات و زندگیم به روال طبیعی و عادیش برشته.
چند وقت اوضاع خوبی نداشتم چون از خود واقعیم و جلسات دور افتاده بودم و توهمات خاصه یه بیمار دورافتاده از جلسه ورم داشته بود.
احساس میکردم میدونم و میتونم.کنترل دارم ولی خدا رو شکر الان در نقطه عجزم هستم و حالم عالیه.