انجمن بانیان بهبودی
ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مشارکت و حال و احساس روزانه (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=165)
+--- موضوع: ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود (/showthread.php?tid=5224)

ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - zeinab.1 - 2014-02-17

وقتی تصمیم به پیشرفت میگیری اولین کاری که باید انجام شود برنامه ریزی وهدفی که ادم رو به دنبال پیشرفت می کشد .وهمه چیز دست به دست هم میدهند تا مانع پیشرفت شما شود ولی نترسیدن وبه دنبال هدفی که دارین قدم باید بر داشت واولین قدمی که بر دارین بقیه رو با کمک نیروی برتر می توانید درست کنید پس باید شما اولین قدم را بر دارید حتی تو تغییرات وزندگی ................

RE: ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - سلمان69 - 2014-04-03

[سلامدوستان ما برای پیشرفت کردن در راستای اصول برنامه قدم برداریم اول باید برای پیشرفت خود محوری را کنار بگذاریم وبعد مشورت کنیم مشورت با کسلنی که سر رشته از این راهی می خواهیم برداریم و کسانی که به علت خود محوری شکست را تجربه کردن....و بعد همانطور که در قدم سوم یاد گرفتیم حرکت کنیم سعی و تلاش خودمون را بکنیم و نتیجه اش را به خدا بسپاریم
ممنون

RE: ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - آرتیمس - 2014-04-03

بله صددر صد وقتي اولين گام رو برداري

يعني نصف را ه رو رفتي

RE: ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - sadaf - 2014-04-03

دقیقا قدم اول خیلی مهم میباشد و در وواقع خشت اولیه میباشد که پایه گذاری قدمها محسوب میگردد و با کارکرد قدم اول ما نشان میدهیم که خواستار تغییر و پیشرفت هستیم

دقیقا قدم اول خیلی مهم میباشد و در وواقع خشت اولیه میباشد که پایه گذاری قدمها محسوب میگردد و با کارکرد قدم اول ما نشان میدهیم که خواستار تغییر و پیشرفت هستیم

RE: ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - abbas_gh - 2014-04-04

قدم گذاشتن در یک مسیر جدید من را در پیدا کردن هدفی تازه یاری و کمک میکند. و وقتی که وارد قدم اول شدم در کمال ناباوری متوجه شدم که از تصمیمی که گرفته ام لحظه به لحظه لذت می برم.... پیشرفت بستگی به این دارد که کدامین راه را باورکنم.

قدم گذاشتن در یک مسیر جدید من را در پیدا کردن هدفی تازه یاری و کمک میکند. و وقتی که وارد قدم اول شدم در کمال ناباوری متوجه شدم که از تصمیمی که گرفته ام لحظه به لحظه لذت می برم.... پیشرفت بستگی به این دارد که کدامین راه را باورکنم.

RE: ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - mohammad - 2014-04-04

سخت ترین کار برداشتن قدم اول است .در کاری که پیش گرفته ایم .اصل زیر بنا یا همان گامی که به خود جرعت برداشتنش را گرفته ایم و اعتمادی که به خود برای برداشتن قدم های بعد با توکل به خدا و درست گذاشتن گامهای بعد

RE: ایا هر پشرفتی با برداشتن قدم اول شروع می شود - داود - 2014-05-10

لازمه هر پیشرفت برداشتن گام صحیح واصولی در قدم اوله چرا که نهد معمار خشت اول کج تا ثریا رود دیوارکج...