درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9· آیا خسارت مالی به کسی زده ام که نخواهم آن را جبران کنم ؟ اگر این خسارت را ج
· آیا خسارت مالی به کسی زده ام که نخواهم آن را جبران کنم ؟ اگر این خسارت را جبران کنم ، زندگی من به چه شکل خواهد بود ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

قسمت اول سوال کاملا شخصی می باشد اما قسمت دوم بعد از جبران خسارت مالی احتمالا مدتی طول می کشد تا ما قدر رهای عمیقی که پس از خلاص شدن از شراینگونه بدهکاری ها احساس خواهیم کرد را بدانیم وبه همین طریق تمایل به جبران خسارت را در خواست کمک از نیروی برتر جهت پیدا کردن تمایل برای جبران خسارت نیز به ما کمک خواهد کرد
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
· بعضی از جبران خسارت هایی که بدهکاریم ممکن است به اشخاصی باشد که آنها نیز به ما صدمه زده باشند . اینها معمولاً خسارتهایی هستند که ما بیشترین مشکل را جهت پیدا کردن تمایل به جبران آنها داریم . به نظر می رسد که هربار که ما به فکر جبران خسارت از آنها می افتیم ، آنقدر از آنچه که آنها با ما کرده اندعصبانی می شویم که بطور کل جبران خسارت کردن را فراموش می کنیم . اما لازمه بهبودی ما تمرین اصل روحانی بخشش می باشد . از طریق دعا و کمکهای جانبی دیگری که در دسترس ما هستند ، می توانیم در خود ظرفیت بخشش کسانی که به ما صدمه زده اند را بیابیم .
حتی روز " مرگم " هم تفاهم نخواهیم داشت
                                  من  اون روز سفید می پوشم
                                                                 وتو سیاه
پاسخ
سپاس شده توسط:
بله خساراتی زده ام و تمایلی هم برای جبران ندارم اما از فکر و ذهنم بیرون رفتنی نیستنن و باعث آزار و اذیت من هستند با راهنما که مشورت کردم گفت دعا کن ،دعا مارا به نیروی برتر وصل می کند و تمایل پیدا می کنیم برای هر نوع جبران خسارت اما بعضی از جبران ها حتما احتیاج به مشورت دارنند .اگر ترس و یا رنجشی دارم باید لیست کنم .نوشتن باعث تمایل می شود .همیشه باید مواظب عمل خودم باشم به او فکر کنم نه به خسارتی که زدهام ونه به رفتار دیگران
"اندکی صبر سحر نزدیک است"
پاسخ
سپاس شده توسط: babak ، jahan ، محمد.-.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  5· آیا کسی هست که من به او جبران خسارت بدهکار باشم ولی او تهدیدی برای سلامت یا GOMNAM 3 3,001 2018-07-08، 07:05
آخرین ارسال: داود
  8· چرا تغییر رفتار تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 5 5,800 2014-05-08، 11:33
آخرین ارسال: meshki
  7· چرا عذرخواهی تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 3 4,604 2014-05-06، 05:02
آخرین ارسال: mohammad
  3· فهرست رنجش هایی که بر سر راه تمایل شما جهت جبران خسارت وجود دارند را بنویسید . GOMNAM 3 4,869 2014-05-02، 04:56
آخرین ارسال: مهدی40
  2· آیا نیاز به تأمل و مشورت با راهنمای خود را قبل از آغاز جبران خسارت ، تشخیص GOMNAM 4 4,333 2014-04-28، 02:55
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان