درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18· آیا احساس همدلی و ملاطفت برای دیگران دارم ؟ توضیح دهید .
· آیا احساس همدلی و ملاطفت برای دیگران دارم ؟ توضیح دهید .
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
بله.در زمتان مصرف فقط به یک چیز فکز میکردم خودم و خواسته های خودم.دیگران زیاد برایم مهم نبودند و من فقط به فکر زدن مواد بودم.امروز میدانم خودپپسندی در برنامه بهبودی جایی ندارد و من باید اول به دیگران فکر کنم نه به خودم.به این فکر کنم که من چه خساراتی به دیگران زده ام نه اینکه دیگران چه خسارتی به من زده اند.من باید با دیگران مدارا و مهربانی کنم نه اینکه انها با من مهربانی کنند
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:

بله زیرا وقتی تشخیص می دهیم که بطور متناوب در معرض شک وتردید در مورد خود واحساس عدم امنیت هستیم این مساه در مورد دیگران نیز صدق می کند ما می دانیم که خیای از مواقع قبل از اینکه فکر کنیم حرف میزنیم دیگران نیز همین طور ملا درک می کنیم که انها نیز مثل ما از این حرکات خود پشیمان ومتاسف می شوند برای همین با دیگران احساس همدلی وملاطفت می کنیم
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
همدلي کهداریم وملاطفته ماروبه هم نزدیک خواهد کرد
برداشت جديد
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  5· آیا کسی هست که من به او جبران خسارت بدهکار باشم ولی او تهدیدی برای سلامت یا GOMNAM 3 3,199 2018-07-08، 07:05
آخرین ارسال: داود
  8· چرا تغییر رفتار تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 5 6,176 2014-05-08، 11:33
آخرین ارسال: meshki
  11· تشخیص چگونگی دقیق خطاهایمان ، به چه شکل در قدم هشتم برای ما ارزشمند است ؟ GOMNAM 3 4,058 2014-05-08، 11:28
  7· چرا عذرخواهی تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 3 4,878 2014-05-06، 05:02
آخرین ارسال: mohammad
  17· آیا احساس وصل بودن یا مربوط بودن به دیگران می کنم ؟ توضیح دهید . GOMNAM 2 3,720 2013-12-30، 07:25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان