درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیروی برتر چیست؟
Heart 
نیروی برتر نیرویی است که کارهایی برایمان انجام میدهد که خود قادر به انجامش نیستیم و در بهتر شدن زندگیمتن به ما کمک میکند-- منظور از نیروی برتر همان درکی است که خودتان دارید
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، sadaf ، shakiba
نیروی برتر در هر مرحله از بهبودی متفاوت است ولی تمامی نیروهای برتر ما امروز دست به دست هم داده اند و به صورت زنجیر وار مارا به خداوند نزدیک میکنند
خداوندا
تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری
شکست قلب من جانا به عهده خود وفا کن
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
در همه رشته ها نیروی برتر وجود دارد که به من کمک میکند تا مسیر درست رو طی کنم ولی نیروی برتر واقعی خداوند است که در همه مراحل زندگی به من کمک میکنه تا یک زندگی ایدا آل داشته باشم.
تصویر: images/smilies/heart.gifهرگز توان خود را در تغییر دادن خویش دست کم نگیرتصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، shakiba ، NASIB
(2013-10-10، 02:23 )'NASIB' نوشته است:  نیروی برتر نیرویی است که کارهایی برایمان انجام میدهد که خود قادر به انجامش نیستیم و در بهتر شدن زندگیمتن به ما کمک میکند-- منظور از نیروی برتر همان درکی است که خودتان دارید

نیروی برتر وجود هر شخص است
فروش اقساطی گوشی
فروش اقساطی ایفون
فروش اقساطی موبایل
خرید اقساطی گوشی
مشاوره خانواده
مشاوره خانواده تلفنی رایگان
مشاوره خانواده
مهاجرت استرالیا

پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مفهوم بیماری اعتیاد چیست؟ NASIB 2 2,742 2014-04-25، 11:29
آخرین ارسال: mohsen..yazd
  به نظرشما خواندنی های جلسه چیست وچه تاثیری میتواند داشته باشد.؟ meshki 0 524 2013-11-10، 12:48
آخرین ارسال: meshki
Rainbow انکار چیست؟ NASIB 1 4,933 2013-10-21، 08:52
آخرین ارسال: mahla
  سوال اول سنت سوم.مفهوم سنت سوم از نطر شما چیست meshki 0 582 2013-10-12، 08:31
Star مفهوم سنت سوم هز نظر شما چیست meshki 0 1,287 2013-10-09، 10:46

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان