درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8- راههای مختلف پیام رساندن چیست؟من شخصا کدامیک را به کار میگیرم؟
1 بهترین مکان برای پیام رسانی یک گروه ان ای است
2 کمیته اطلاع رسانی یا پیام رسانی و روابط عمومی
3 کمیته زندانها یا بیمارستانها
4 نشریات و بولتن ها
5 همایش ها و سالگردهای ان ای
6 پیام رسانی توسط اعضا
7 اینترنت
8 معرفی ان ای توسط سایر نهادها و ارگانها
--
در مورد قسمت دوم سوال من سعی میکنم با شرکت در جلسات ان ای و خدمت گرفتن پیام رسان خوبی باشم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، taraneh ، sadaf ، mahla
گرداننده شدن و تجربه بهبودی گفتن یا سخنران شدن و در مورد موضوع جلسه گفتن و یا مشارکت تجربه عشق و امید خود را رساندن کارکردن با دیگران بزرگترین پیام رفتار و عملکرد من و تغییراتی است که یافته ام گاهی با خوب گوش دادن خودم هم پیامی را که نیازمندم میگیرم من با حضور کامل در جلسات وسکوت مطلق و مشارکت نمودن خوب و مطلوب پیام میدهم یادم نرود پیام ما در جلساتمان به وضوح شنیده میشود تکروی نمیکنم
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، taraneh ، sadaf

هر نوع رفتار یا خدماتی که منجر به جلب یک همدرد نماید پیام می باشد وامروز یکی از بهترین نوع ان در جاذبه بودن نهفته است
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، taraneh ، sadaf ، GOMNAM ، mahla
فارق از پیام‌رسانی‌های مرسوم در انجمن که توسط اصول پیشنهاد شده است از نظر من یکی از مهمترین پیامرسانی‌ها نوع رفتار و عملکرد اعضای قدیمی و خدمت‌گزاران در گروه‌هاست به گونه‌ای که هیچیک از اعضاء حتی عضو تازه‌وارد احساس نکنند که کسی به واسطه سن پاکی و یا دانش و یا خدمتی که در گروه یا ساختار دارد برتری نسبت به سایر اعضاء پیدا می‌کند.
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، taraneh ، sadaf ، GOMNAM ، mahla

پیام رساندن فکر نمی کنم به نظر کسي کار داشته باشد بلکه مقداري تجربه نياز است وبهتر است گروهي باشد در جلسات ونه شخصي ونظرات شخصی
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، mahla
با سلام
روشهای پیام رسانی:

1. از طریق یک گروه انجمن معتادان گمنام
  2. از طریق مشارکت های سالم و اصولی در گروه
  3. خدمت گرفتن در گروه
  4. راهنما شدن
  5. خدمت در کمیته های فرعی اطلاع رسانی و h&i
  6. با رفتار صحیح و اصولی در سطح خانواده و اجتماع
  7. و ...

من خودم با خدمت در کمیته h&i پیامرسانی به مصرف کننده ها رو انجام میدم
البته سعی میکنم تمام مواردی که در بالا بهشون اشاره کردم رو هم رعایت کنم
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، GOMNAM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  11· پیام رساندن چه نفعی برای ما دارد ؟ GOMNAM 4 3,621 2015-05-18، 01:46
آخرین ارسال: mohammad
Rainbow 7-چه کار خدماتی جهت رساندن پیام انجام میدهم؟ NASIB 3 2,793 2014-02-02، 09:58
آخرین ارسال: davood_mir
Rainbow 6-راههای مختلفی را که من از طریق ان پیام گرفتن را تجربه کرده ام چه بوده اند؟ NASIB 3 2,583 2014-02-02، 09:39
آخرین ارسال: davood_mir
  18· چگونه می توانم اصول را در زمینه های مختلف زندگی تمرین کنم ؟ GOMNAM 2 2,907 2014-02-01، 10:04
آخرین ارسال: NASIB
  20· تمرین کدامیک از اصول روحانی برایم سخت تر است ؟ GOMNAM 2 2,554 2014-01-22، 01:42
آخرین ارسال: meshki

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان