درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21- آیا پیش از آنکه از خدا بخواهم که مهمترین معایبم را برای از بین بردن به من ن
21- آیا پیش از آنکه از خدا بخواهم که مهمترین معایبم را برای از بین بردن به من نشان بدهد برای گرفتن یک نتیجه خاص از او کمک خواسته ایم؟
پاسخ
سپاس شده توسط: mohsen..yazd
نه ارتباط امروز من باخدای که تازه آشنا شدم وخدای نیست که درگذشته می شناختم باصداقت وشهامت کامل از او میخواهم که درراه از بین بردن نقائصم ومعایبم مرایاری کند ودیگه برام حالت داد وستد نداره که خواسته ای را درگرو خواسته دیگرقراردهم بهمین دلیل فقط می سپارم ونتیجه هرچه که باشد می پذیرم زیراکه امروز میدانم خواست خداوند بالاتر از خواست خودم هست اوخدای من است ومن بنده پس امروز هرگز دیگرنمی خواهم که خدایی کنم .
پاسخ
سپاس شده توسط: mohsen..yazd

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  20- امروز در زندگی ام چه شواهدی از تمایل نیروی برترم برای کمک به بهبود بخشیدن ر GOMNAM 1 808 2014-12-16، 08:45
آخرین ارسال: sabor
  19- آیا جلسه ای برای توضیح قدرت این قدم در نظر خواهم گرفت؟ GOMNAM 1 738 2014-12-16، 08:43
  14- چگونه اعتماد کرده و مطمئن هستم که نیروی برترم برای من حضور دارد؟ GOMNAM 1 818 2014-11-29، 02:45
  13- برای من معنای سپردن کارها به خدا برای از بین بردن تمام معایب شخصی ام به چیس GOMNAM 1 670 2014-11-29، 02:44
  10- آیا حاضر به رها کردن تمامی معایبم هستم؟ چرا؟ و چرا نه؟ GOMNAM 1 762 2014-11-29، 02:37

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان