درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه چیز به خدا بگو..........
خدایا.مرا از رفتارهای معتاد گونه به سمت افکار وعملکرد درست راهنمایی کن
"اندکی صبر سحر نزدیک است"
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، NASIB ، sadaf ، جهان ، nima ، jahan ، tiyam ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila
خداي مهربون ، درد همه كسايي كه همين الان به هر دليلي آه ميكشن رو درمان كن
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، جهان ، GOMNAM ، jahan ، tiyam ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila

خدای مهربان
امروز دوباره از خواب بیدار شدم
نفس میکشم
عزیزانم یک روزِ دیگر
در کنارم هستند
از تو ممنونم
مشگل اینه که به بعضیا بیشتر از حدشون بها دادم 
پاسخ
سپاس شده توسط: جهان ، tiyam ، NASIB ، GOMNAM ، jahan ، mohammad ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila
خدایا

. ماروببخش که در کار خیر

.یا "جار" زدیم.....
.یا"جا " زدیم......

[به خوبان جهان عزت داده ای وبه بدان ثروت.........نکند ما به تماشای جهان آمده ایم
پاسخ
سپاس شده توسط: nima ، tiyam ، NASIB ، GOMNAM ، jahan ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila
خدایا صادقانه ازت میخوام که من و از این وابستگی های ناسالم رها کنی
پاسخ
سپاس شده توسط: tiyam ، NASIB ، GOMNAM ، jahan ، nima ، mohammad ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila

...خدایا......قسمت و حکمتت را بگذار.........واس اونهایی که درکش میکنن.........واسه من.......لطفا فقط معجره
پاسخ
سپاس شده توسط: nima ، tiyam ، NASIB ، GOMNAM ، jahan ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila
....خدایا
از تو شرمنده ام که بندگی نکرده ام ..ازخودم شرمنده ام که زندگی نکرده ام و از مردم شرمنده که اثر وجودی ام برایشان چه بوده ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: jahan ، GOMNAM ، nima ، NASIB ، tiyam ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila
.

خدایا تو می دانی آنچه را که من نی دانم .

خدایا از تو میخواهم که با پایان یافتن سال 92 مشکلات من وبقیه دوستانم همدردم پایان یابد.
از تو می خواهم که مارا تنها وبه حال خود رها مکن.
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، jahan ، nima ، NASIB ، tiyam ، محمد.-. ، shakiba ، amirhosein ، shila

خدای من !
ای کاش به اندازه کافی،بزرگ بودم تا بتوانم کمبود هایم را بیان کنم .
ای کاش به اندازه کافی،زیرک و با هوش بودم تا تعریف و تمجید دیگران را بپذیرم .بدون این که دچار غرور شوم .
ای کاش به اندازه کافی،دارای روح بلند بودم تا تقلب و نادرستی خود را بلند پر وازانه به دور بیاندازم .
ای کاش به اندازه کافی، قوی بودم تا انتقادات را بشنوم .
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، GOMNAM ، tiyam ، محمد.-. ، amirhosein ، shila

خدایا...
جای سوره ای به نام ""عشق""در قرانت خالیست .
که اینگونه آغاز می گردد::
وقسم به روزی که قلبت را می شکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت.
پاسخ
سپاس شده توسط: nima ، NASIB ، GOMNAM ، tiyam ، محمد.-. ، amirhosein ، shila

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان