درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حال و احساس روزانه
خدارا بخاطر برنامه های بهبودی سپاسگزارم
خوشحالم که برنامه ام را دنبال میکنم.خداوند چند ماه پیش راهنمای خوبی سر راهم قرار داد که مسیر فکری و کاری مرا عوض کرد.هفت سال طول کشید تا با خودم کنار امدم و با او شروع کردم.او شدیدا با فعالیت من در دنیای مجازی  بهبودی هر چند هم کم مخالف است. حتی وقتی راهنمایم نبود .و درست هم میگوید.من واقعا در دنیای مجازی اذیت میشوم.
قصدم از امدن فقط خداحافظی بود.در دنیای مجازی ادمهای متفاوتی دیدم.ضمن اینکه برای همه شما ارزوی موفقیت دارم از دوستان خواهش میکنم به هیچ عنوان پشت سر دوستان بهببودی من حرف نزنند..زندگی هر کسی به شخص خودش ارتباط دارد.البته اشتباه از من است باید قاطعتر شوم.زندگی گذشته من حریم من است و اینکه به کسی وابستگی دارم یا نه فقط به خودم ارتباط دارد.
موفق باشید برایتان بهترینها را ارزو دارم.هر کس مدیر تالار بود اگر ارسالهای ناقابلم را پاک کند سپاسگزار میشوم چون دیدگاه امروزم کلا متفاوت است و معنای یهبودی برایم عمیقتر.
دوست دارم برای خودم زندگی کنم و بهبودی را با دوستان جدیدم تقسیم کنم
اقرار میکنم مسیرم در دنیای مجازی اشتباه بود.دوست هم ندارم این بحث را ادامه دهم

تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: مرسده ، Atlas ، GOMNAM
سلام علیم معتاد خیلی خوشحالم  که  اینجا هسم  و  میخونم درد دلها  دوستامو  یه کم  روزا افسرده میشم همتونو از  صمیم قلب دوست دارم
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
Rainbow 
سلام  دوستان حالم اصلا خوب نیست مادرم مریضه وتمام زندگیم درگیر این مسئله هست
یه سرطان داشت قبلا اون خوب شد الان  سرطان ریه گرفته  دکترام هی پاس میدن بهم مارو جراح میگه برو شیمی درمانی کن آنکولوژ میگه برو جراحی کن 
نمیدونم چن وقت دیگه زندست خیلی حالم بده 
 داشتم کارای عروسیمو میکردم که این مسئله پیش اومده فعلا هیچ اقدامی نمیتونم بکنم هم حس حالشو ندارم هم فعلا دیگه پولشو
نمیدونم چکار کنم وسوسه مصرف سیگار و ... دارم ولی دلم نمیخاد مصرف کنم 
دارم کم میارم
پاسخ
سپاس شده توسط: siroos ، GOMNAM
سلام دوستان
این روزها خیلی حالم بده
یکماه مونده به تولد یازده سال پاکی به هر دلیلی مصرف کردم و امروز 26 روز پاکم
فعلا بیکارم و این بیشتر از همه چیز آزارم میده
تمام اعتقاداتم بهم ریخته نسبت به جلسات و نیروی برترم
برام دعا کنین
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
سلام دوستان حسین هستم معتاد خدا را شکر بخاطر وجود انجمن معتادان گمنام من خیلی خوشبختم که این برنامه را دارم سپاسگزاری میکنم از این انجمن راهنما و دوستان بهبودی حال و احساسم خوب است چون قراره چند روزه دیگه پاک بشم و دوباره وصل بشم میخوام قدم کار کنم و همیشه اصول انجمن را رعایت کنم فقط یه مشکلی دارم اونم افسردگی شدید است اگر رفتم دکتر باید دارو مصرف کنم که دوست ندارم دارو مصرف کنم دوست ندارم حتی یک استامینوفن هم مصرف کنم از نیروی برترم میخوام کمکم کند تا این مشکل افسردگی که دارم برطرف شود البته به کمک این انجمن امروز کلید عصبانیت رو رعایت نکردم به همین خاطر یه خورده احساساتم بد شد از نیروی برتر میخوام توی این راه کمکم کند و هر شب بیام جلسات و ارتباط داشته باشم با راهنما و نشریات مطالعه کنم با تشکر از همه ی دوستان بهبودی ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشارکت روزانه فرهاد مس 8 1,090 2017-06-22، 05:10
آخرین ارسال: احسان رستمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان