درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با گردانندگان
با سلام

گرداننده موقت : GOMNAM
شماره تماس:                09145916773

ای دی یاهو  :             s.banian

............................................................................................................................

گرداننده وبلاگ بانیان :  امیر آریا

شماره تماس :     ------------------  

ایمیل:      arianaaria499@yahoo.com  

........................................................................................................................

تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی

.

پاسخ
سپاس شده توسط: abbas ، GOMNAM ، زهرا20 ، NASIB ، sadaf ، star ، taraneh ، Rzh ، shakiba ، mohammad ، ali. ، احمد ش ، مهدی ایلامی
سلام آقا سهراب
خسته نباشید
امکانش هست من یه انجمن داشته باشم به اسم داستانهای معجزه‏گر، داستانهای کوتاه عارفانه، داستانهای بهبودی،...
هر کدوم که شما فکر میکنید بهتر باشه؟ShyHeart
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، abbas ، NASIB ، mahla ، sadaf ، star ، taraneh ، mohammad ، احمد ش ، REZA S
سلام
هرچی میرم روی گزینه ها کلید می کنم که متنی را بنویسم اما وارد نمیشه مبحث تازه را می زنم اما میگه شما اجازه ورود به این قسمت را ندارید درستش کن برم متن بزارم متنهام اماده اسHuhTongueHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، abbas ، NASIB ، mahla ، sadaf ، star ، taraneh ، shakiba ، mohammad ، احمد ش ، REZA S
سلام
برای SA
عنوان 12 قدم و 12 سنت بزار Tongue
دعا و مراقبه
از خود امتحان بگیرید بگذارHeart
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، abbas ، NASIB ، mahla ، sadaf ، mohammad ، star ، ali. ، احمد ش ، nedaraha
سلام آقا سهراب
ضمن تشکر از شما بابت زحماتتون برای راه اندازی سایت بانیان بهبودی
و تشکر جهت قبول کردن این بنده جهت خدمت مدیریت تالار شعر و ادبیات
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، NASIB ، mahla ، sadaf ، mohammad ، star ، taraneh ، Rzh ، ali. ، مهدی ایلامی
سلام آقا سهراب لطفا" نواقص این سایت را درست کنید هر کسی را مدیر جایی نکنید تا کلاس سایت پایین نیاد.با تشکر از شماCool
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، GOMNAM ، NASIB ، sadaf ، star ، taraneh ، Rzh ، mohammad ، احمد ش ، مهدی ایلامی
اقا منصور مثلا من چی جوری هستم که کلاس سایت رو پایین میارمBig GrinTongue
هر که مرا حرفی بیاموزد٬ مرا بنده خویش قرار داده است.
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، NASIB ، sadaf ، star ، taraneh ، Rzh ، mohammad ، mohsen..yazd ، احمد ش
سلام دوستان بهبودی موضوعی را در سایت مشاهده کردم که بر خلاف سنت سوم بود ما در انجمن بهبودی سنج نداریم تنها لازمه عضویت در انجمن تمایل است و ضمنا سنت سوم قضاوت را بر ما حرام کرده است بهتر است بیشتر روی خودمان تمرکز کنیم تا دیگران با تشکر Shy
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، NASIB ، mahla ، sadaf ، mohammad ، star ، taraneh ، Rzh ، shakiba ، ali. ، علي. ، احمد ش
لطفا در چنین مواقع از گزینه گزارش در زیر ارسال استفاده کنید تا ما در اسرع وقت رسیدگی کنیم
باتشکر:خدمتگزاران بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، mahla ، sadaf ، mohammad ، حداد ، star ، taraneh ، Rzh ، shakiba
salam man marjanam yek taze vared
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، حداد ، NASIB ، star ، mahla ، taraneh ، sadaf ، Rzh ، shakiba ، mohammad ، ali. ، علي. ، مهدی ایلامی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان