درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین


تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با اثرات الکل بر روی مغز:
#1
به خاطر اینکه الکل قسمت منطقی مغز را ضعیف می کند پس بطور طبیعی افرادی که الکل مصرف می کنند نمی توانند به منافع قطع مصرف الکل پی ببرند.

با توجه به اینکه مصرف الکل مهارکننده ها را ضعیف می کند، باعث کاهش خود آگاهی شده و شخص بیشتر احساس اجتماعی شدن می کند و همچنین از لحاظ جنسی نیز پرخاشگر می شود. پس بسیاری از افراد مصرف کننده ممکن است در این مورد صحبت کنند که فعالت های اجتماعی و جنسی اشان وابسته به مصرف الکل است و بدون مصرف الکل احساس ناراحتی خواهند داشت.

2- در مورد برانگیزان های بیرونی و درونی مصرف الکل آگاه باشیم:
مصرف الکل در فرهنگ بسیاری از کشورهای غربی نفوذ کرده است. پس قطع مصرف الکل برای بیمارانی که در چنین کشورهایی ساکن هستند بسیار مشکل تر از کشور ما خواهد بود چون برانگیزان های بیرونی در چنین کشورهایی بسیار زیاد هستند. تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردها، بارها و مکان های مصرف الکل از جمله برانگیزان های شایع در چنین کشورهایی می باشد. در ایران رفت و آمد با افراد مصرف کننده، پارتی یا مهمانی هایی که در آن مصرف الکل صورت می گیرد می تواند شایع ترین برانگیزان های بیرونی باشد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
الکل آبجو که 5% ، اونم ضرر داره؟ آبجو خیلی مفیده


درب اتوماتیک طراحی سایت کرکره پنجره درب اتوماتیک شیشه ای راهبند جک پارکینگی
پاسخ
سپاس شده توسط:
#3
بله به نظر من آبجو هم تاثیر منفی بر روی انسان داره 
 دانلود مقاله- دانلود آهنگ جدید- دانلود فیلم جدید- تشریفات عروسی- موسیقی متن
پاسخ
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان