درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا مكان و زمان بخصوصي براي دعا و تمركز دارم؟ چه كاري مي‌توانم انجام دهم تا اين زمان
Heart 
.
خداوندا
تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری
شکست قلب من جانا به عهده خود وفا کن
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
کتاب میگوید هر زمان که احساس نیاز کنیم همان وقت زمان دعا کردن ماست، من معمولا برای دعا از زمانهای مختلفی استفاده میکنم اما در مورد مراقبه معمولا هنگامیکه سکوت است و میتوانم تمرکز کنم مراقبه میکنم، خوبی برنامه بهبودی در این است که نوع رابطه و انتخاب نیروی برتر و زمان برقراری رابطه را به عهده شخص گذاشته است، در مورد مراقبهرهم کتاب‌های خوبی وجود دارد که من از انها استفاده میکنم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart براي داشتن قدرت قبول ارادة خداوندي به چه چيزي احتياج دارم؟ mojtaba_s 0 548 2013-12-05، 09:41
آخرین ارسال: mojtaba_s
Heart دوست دارم امروز چطور راهنمايي شوم؟ mojtaba_s 0 564 2013-12-05، 09:40
Heart چطور مي‌توانم بين ارادة خداوند و خودم تفاوت قائل شوم؟ mojtaba_s 0 531 2013-12-05، 09:39
Heart دعا كردن براي ارادة‌ خداوندي و نه ارادة‌ خودم، چه مفهومي دارد؟ mojtaba_s 0 568 2013-12-05، 09:38
Heart چه كاري مي‌توانم انجام دهم كه دعا و تمركز را امروز به زندگيم اضافه كنم؟ mojtaba_s 0 549 2013-12-05، 09:33

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان