درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیامهای بهبودی بانیان
سلام
روزتون بخیر
میشه یک صفحه معرفی کنید که من دقیقا بفهمم این گروه فعالیتش چیه؟
خیلی گشتم پیدا نکردم
دوست دارم شروع کنم کمک کردن با اینجا تو اینترنت آشنا شدم Huh
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
(2013-12-18، 10:15 )NASIB نوشته است:  پاکی تفاوت قابل ملاحظه ای به بهبودی دارد.در انجمن معتادان گمنام پاکی به قطع مصرف هر گونه ماده مخدر و مشروبات الکلی و داروهای اعتیاد اور و بطور کلی هر چیزی که افکار و احساسات را تغییر دهد گفته میشود و بهبودی یعنی تغییر مداوم در افکار و اعمال و احساساتمان ما به کارگیری قدمهای 12 گانه.
ما متوجه شدیم که برایمان راه نجات وجود دارد و لازم نیست از درد اعتیاد بمیریم و این پیام امید بود... . التیام از همینجا شروع شد....
شاید به قول کتاب پایه ما با عشق و صداقت و روشن بینی وارد انجمن نشدیم اما امروزه با عشق در جلسات شرکت میکنیم.
اولویت شماره یک من پاکی است...چیزی که سالها ارزویش را داشتم و با رعایت چند اصل ساده امروز نیز پاک ماندم
ارزومند ارزوهایتان امیر اریا

نفس عمیق وخلوت کردن با خدا
پاسخ
سپاس شده توسط:
زندگی زیباست اگر موی تو زیباست
پاسخ
سپاس شده توسط:
وقت سفارت کانادا / وقت سفارت ایتالیا / وقت سفارت یونان / آسمان مجازی / کاغذ دیواری سه بعدی / پوستر دیواری سه بعدی / لیبل ژله ای / استیکر پشت چسب دار / لیفتراک برقی / استاکر برقی / باطری لیفتراک / شارژر لیفتراک
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart بهبودی ؟؟؟؟ meshki 50 16,246 2018-07-29، 12:28
آخرین ارسال: cools
Rainbow بهبودی و لغزش NASIB 22 12,253 2018-07-03، 10:59
آخرین ارسال: داود
Rainbow رشد و بهبودی NASIB 33 11,455 2015-05-30، 02:25
آخرین ارسال: داود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان