درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3) اكنون رابطه شما با خداوند چگونه است؟ خداوندي كه خودتان درك مي‌كنيد چگونه است؟
3) اكنون رابطه شما با خداوند چگونه است؟ خداوندي كه خودتان درك مي‌كنيد چگونه است؟
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، Atlas
به وجود او و اینکه روح لایزالش منبع تمام هستی است ایمان دارم.میدانم که خوشی های امروزم ناشی از کرم اوست.دعا میکنم و از او طلب راهنمایی میکنم هر چند که بعضی اوقات هم خودم سعی میکنم کنترل امور را بدست بگیرم و اعتمادم به او کم میشود خصوصاا هنگام فشارهای مالی
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، Atlas
به خدا ايمان دارم و ميدونم که هميشه اگه حتي اتفاقي بيفته که خواست من نباشه  و از پيش آمدن آن اتفاق خوشحال نشم  ، حتما خواست و مصلحت خداوند در آن بوده و من بايد اعتماد کامل به خداوند داشته باشم . 
مشگل اینه که به بعضیا بیشتر از حدشون بها دادم 
پاسخ
سپاس شده توسط: Atlas ، .masoomeh.
ايمانم به خداوند محكمه و ميدونم اون چيزي رو كه برام در نظر گرفته بهترينه و به مصلحت خودم هست حتي اگه در ظاهر خوب نباشه . چون عقيده ام بر اينه كه نيروي برترم منبع عشق و محبت و خوبيهاست و از او چيزي جز اين صادر نميشه.
خدایا چه کسی تو رادراغوش گرفته که اینچنین ارامی؟ Д Ŧ Ŀ ã s[تصویر:  91.gif]

[تصویر:  78.gif]

پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، .masoomeh.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  2) شما كي و چگونه دعا مي‌كنيد؟ sadaf 2 4,500 2015-01-08، 12:31
آخرین ارسال: sadaf
  4) چگونه از راه دعا و مراقبه به خداوند نزديك مي‌شويد؟ sadaf 0 686 2013-12-15، 01:51
آخرین ارسال: sadaf

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان