درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18- آیا فکر می کنید اگر خداوند شما را به تمام خواسته‌هاي‌تان مي‌رساند، چه اتفاقی میاف
18- آیا فکر می کنید اگر خداوند شما را به تمام خواسته‌هاي‌تان مي‌رساند، چه اتفاقی میافتاد و یا واقع مي‌شد؟
پاسخ
سپاس شده توسط: شاپور الف ، sadaf ، Atlas ، ARSAM
من فکر میکردم این دنیا و خداوند به من یک زندگی ایده آل تمام و کمال در رفاه کامل بدهکار است و من از این حق و سهم خودم محروم مانده ام و باید به هرترتیب شده است آنرا به دست بیاورم، حتی اگر ق خودم را از گلوی کسی و کسانی بیرون بکشم. از اینکه خداوند حقم را به من نداده است، شروع به تمرد و خطا و گناه و نافرمانی میکردم. من فکر میکردم با این کارها باعث خشم و عصبانیت خداوند شده و حالش را به این وسیله خراب خواهم کرد. نمیدانستم که من هیچ صدمه ای نمیتوانستم به خداوند بزنم. بله فقط به خودم ایت و آسیب میرساندم. من با اینکارهایی که میکردم خودم را از انرژی خداوند محروم میکردم و این محرومیت باعث ضعف سیستم دفاعی من شده و انواع گوناگون میکروب و ویروس و انگل و بیماریهای خطرناک و افسردگی و ترس باعث خراب شدن روابط و اوضاع عمومی من شده و انواع گوناگون آسیب ها در زندگیم و آشفتگی در روابط و قابلیت هایم به من وارد میشد، اگر هم خداوند من را به تمام خواسته هام میرساند من به راحتی به خودم توسط همان داشته ها صدمه میزدم...

پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، Atlas ، ARSAM
با آرزوی سلامتی برای شما و اعضای خانوادتان امیدوارم که تجربیاتم به درد همدردانم که از بیماری سرطان در عذابند خورده باشد!!

6ر9ر1393
                                                              شاپور - الف
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، Atlas ، ARSAM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  17- آيا قبلاً وجود و محوریت خداوند را در زندگی و درون‌تان احساس مي‌كرديد؟ GOMNAM 1 601 2014-12-28، 12:32
آخرین ارسال: شاپور الف
  11- آيا مي‌توانيد توضيح دهيد چگونه و با چه روشي اراده و زندگي‌تان را به خداوند مي‌سپر GOMNAM 1 660 2014-12-27، 07:50
  10- آيا تاكنون مشكلي را به خداوند سپرده‌ايد كه حل شود؟ GOMNAM 1 601 2014-12-27، 07:38

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان