درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3- آيا براي لحظات تنهايي و دلتنگی و بی‌حوصلگی و یا بی‌علاقگی چه كاري مي‌كرديد و يا بر
3- آيا براي لحظات تنهايي و دلتنگی و بی‌حوصلگی و یا بی‌علاقگی چه كاري مي‌كرديد و يا براي داشتن اوقات استراحت و فراغت دست به چه كارهايي مي‌زديد؟ لطفاً براي هركدام يك مثال زنده بزنيد!.
پاسخ
سپاس شده توسط:
برای لحظات فراغت بلکه برای تمام لحظات مانند شادی ناراحتی بیکاری سرکار تنهایی یا لحظات سرنوشت سازمان قبل از هرگونه فعالیت وتصمیم گیری ابتدا مواد مصرف کنیم فکر میکردیم اگر مصرف نکنیم بامواجهه شدن با ان لحظات نمیتوانیم درست تصمیم بگیریم که چکار کنیم ولی اگر مصرف کنیم نهایت استفاده را از ان لحظات میکنیم اما در واقع چنین نبود ما تمام لحظات خوب وبد عمرمان را مینشستیم وبامصرف مواد باعث اسیب زدن به خود واطرافیان وجامعه میشدیم
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
[تصویر:  sms-tanhayi-4.jpg]
جملات و دل نوشته های زیبا و عاشقانه درباره تنهایی و بغض
عکس پروفایل تنهایی
چرا نگاه می کنی ؟
تنها ندیده ای ؟
به من نخند
من هم روزگاری
عزیز دل کسی بودم
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  7- آيا شما در مواقع مختلف، ترسيدن که به نظر يك عكس العمل منطقی است، چه اتفاقي براي شم GOMNAM 1 584 2017-06-22، 06:26
آخرین ارسال: احسان رستمی
  22- آيا به ياد داريد كه چرا براي حضور پيدا كردن در جمع ديگران ترس داشتيد؟ شما را چه چ GOMNAM 1 589 2017-06-22، 06:04
  5 آيا شما براي آرام كردن خود، در مواقع غم و غصه خوردن و افسردگی و درگيري‌هاي خانوادگي GOMNAM 1 776 2017-06-22، 06:00
  4- آيا شما براي انکار اعتياد خودتان چه دلايل و بهانه‌هايي را مي‌آورديد؟ چندبار آن را GOMNAM 0 564 2014-01-11، 07:31
آخرین ارسال: GOMNAM
  8- آيا مي‌توانيد فكر كنيد در لحظات تنهایی و انزوا، افكار آشفته و احساس عجز و ناتواني GOMNAM 0 549 2014-01-11، 07:30
آخرین ارسال: GOMNAM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان