درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5-در صورتی که حاضر نیستید خداوند بعضی از نواقص شما را بگیرد لیست آنها را بنویسید؟
در صورتی که حاضر نیستید خداوند بعضی از نواقص شما را بگیرد لیست آنها را بنویسید؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
وابستگی-حس تنهایی-خودازاری- بیشتر اینها هستند که تلاش لازم را برای انها نداشته ام و باید دعا کنم که تمایل دست برداشتن را به من بدهد
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:
راستش را بخواهم بگویم ، الان نمیخواهم ، با هیچ نقصی زندگی کنم! اما همانطوری که قبلا هم گفتم ، کار کردن بر روی نواقص اخلاقی بسیار مشکل است و نیاز به مراقبت کامل دارد! این دست برداشتن از نواقص ، پروژه ای است که تا آخر عمر ، فکر میکنم ، طول بکشد و اساسا در یک خط مستقیم هم ، نیست و منحنی های زیادی خواهد داشت! اما نا امیدی در این راه جایز نیست! در حقیقت راهی بجز ، کنار گذاشتن اینها وجود ندارد...
حتی روز " مرگم " هم تفاهم نخواهیم داشت
                                  من  اون روز سفید می پوشم
                                                                 وتو سیاه
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  6· من چگونه سعی می کنم تا نواقص شخصیم را کنترل یا برطرف کنم ؟ نتیجه سعی من چه بوده GOMNAM 1 3,185 2017-01-11، 01:19
آخرین ارسال: مسعود85
  4-آیا فکر می کنید خداوند شما را همین طور که هستید می پذیرد یااینکه باید در شما تغییرا GOMNAM 3 1,722 2014-09-03، 03:32
آخرین ارسال: mohammad
  6-اگر حاضر نیستیداز بعضی ازنواقص خود دست برداریدآیا حاضرید ه برای پیدا ردن تمایل دعا GOMNAM 2 1,459 2014-06-02، 05:21
آخرین ارسال: GOMNAM
  2-آیا حاضریدکه خداوند نواقص اخلاقی را که در لیست نوشته اید برطرف کند؟ GOMNAM 1 2,174 2014-06-02، 05:19
  3-آیافکر می کنید که خداوند می تواند نواقص اخلاقی رااز شما بگیرد؟ اگر می تواند چطور؟ ن GOMNAM 2 2,372 2014-06-02، 05:18

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان