درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
61-آیا قبول دارم که من هیولایی هستم که تمام دنیا را توسط اعتیادم مسموم کرده ام ؟ یا ف
هیولای اعتیاد در چند سالی که فعال بود همه چیز که فکرش رو میکردم ازم گرفت از نظر جسمی روحی عاطفی کلا نابودم کرد دعواهایی که آبرومو برد دعوا در شرکت پرخاشگری های ویرانگر به خانوادم مهریه طلاق فروپاشی خانواده رفتن آبروم در سرکار و همه جا چنان خسارتی زدم که همش از بیماری اعتیادم بود که بنظرم مواد مخدر التیامی بود و اگر مواد مخدر نبودشاید تاالان یازندان بودم یا اعدام شده بودم و یا مرگ من هر بلایی بوجود اومد اول به خودم ضربه زدم بعد به خانوادم جامعه هم که از خسارت ها کلک بازی ها هوسرانی ها شهوت طلبی ها رابطه های نامشروع  من در امان نبود  با  اصول جلسه کارکرد قدم کلا اصول انجمن معتادان گمنام این هیولای نامرد رو بیهوش نگه داشتم و میدانم اگر در ان ای نباشم به محض فعال شدن بیماریم هیولا هزار برابر بیشتر از قبل بزرگ شده و مرا به کام مرگ میفرستد و نابودترم میکند
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
من نه هیولا هستم و نه یک فرشته فقط یک انسان با بیماری خاص که به واسطه آن خسارت و صدمات زیادی به خودم و اطرافیانم زده ام.
بیماری اعتیاد را میشود با صفاتی حتی بدتر از هیولا هم توصیف کرد ولی این باعث نمیشود که من شخصیت خودم را هیولا معرفی کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  60-آیا تمایل دارم که بهترین سعی و بیشترین کوشش رابرای بهبودیم GOMNAM 7 7,867 2018-08-07، 12:16
آخرین ارسال: a.valijam@gmail.com
  58-آیا تمایل به انجام رهنمود های راهنمایم دارم؟ GOMNAM 7 9,598 2018-08-05، 09:12
  55-اکنون که مجبور نیستم روی اعتیادم سر پوش بگذارم.آیا توجه کرد GOMNAM 6 6,512 2018-07-31، 09:42
  12 -به چه صورت اعتیاد خود را با دیگران مقایسه کرده ام؟ آیا اعتیاد م GOMNAM 11 12,049 2018-07-19، 03:58
آخرین ارسال: فرید 67
  44-آیا شرایطی وجود دارد که فکر کنم نمی توانم در حالی که پاک هستم با آن روبرو شوم اتفا GOMNAM 6 6,795 2018-07-18، 10:43

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان