درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31) چگونه بیماریم من بردارایی ام تاثیر گذاشت ایا من در امدم را از دست داده ام؟ و یا

31) چگونه بیماریم من بردارایی ام تاثیر گذاشت ایا من در امدم را از دست داده ام؟ و یا مبالغ چشم گیری را متحمل شده ام؟ایا من درمشاغل کم درامد گیرافتاده ام؟

.

حتی روز " مرگم " هم تفاهم نخواهیم داشت
                                  من  اون روز سفید می پوشم
                                                                 وتو سیاه
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
مادرامدو مشاغلمان را از دست می داد یم یا تلاش زیادی برای انجام مسئولیت های شغلی بدون دریافت کامل حقوق مان انجام می دادیم چرا که سراسیمه بودیم وانرژی خود را برروی کار متمرکز نمی کردیم ما بخش زیادی از زندگی خود را در آشفتگی سپری کردیم زندگی خانه وکارمان را تباه کردیم.

پاسخ
سپاس شده توسط: شاهرخ ، GOMNAM
ما در دوران شهوترانی فقط اقتصاد را و یا خرج زیاد خانواده را بهانه میکنیم اما جواب کتاب که سجاد عزیز هم انرا گذاشته اینست:
مادرامدو مشاغلمان را از دست می داد یم یا تلاش زیادی برای انجام مسئولیت های شغلی بدون دریافت کامل حقوق مان انجام می دادیم چرا که سراسیمه بودیم وانرژی خود را برروی کار متمرکز نمی کردیم ما بخش زیادی از زندگی خود را در آشفتگی سپری کردیم زندگی خانه وکارمان را تباه کردیم.

تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، ARSAM
هیچ چیز برای من مهم تر از این نبود که احساس بیهوده گی ام را خدر کنم. پول هم فقط ابزاری بود در خدمت تخدیر احساساتی که تحملشان ناممکن می نمود. من حاظر بودم کلی خرج کنم که احساس خوبی داشته باشم. تلاش برای فرار از احساس پوچی یک کار تمام وقت بود و فرصتی برای یک شغل دیگر نداشتم. آنقدری که بتوانم هزینه یک روز شهوترانی را بپردازم از سرمم زیاد بود. چیزی که من از یک کار توقع دارم مقدار کمی پول و مقدار زیادی وقت آزاد است. دیگر هیچ از این دنیا نمی خوام.
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  30)چگونه بیماری من بر شغل و حرفه و ارتقای شغلی ام تاثیر گذاشته است ؟ اگر بیماریم اشک GOMNAM 2 763 2016-05-13، 11:26
آخرین ارسال: خورشید
  29)چگونه بیماری من بر تحصیلات . گسترش مهارت هایم . و دیگر حیطه های شخص ام تاثیر گذاش GOMNAM 3 1,013 2016-05-12، 01:45
  17) من چه کاری انجام داده ام که نمی خواستم انجام دهم؟ من با چه کسانی معاشرت کرده ام ک GOMNAM 2 763 2016-04-14، 12:24
  32)ایا من رویدادها مهم را به خاطر شهوت کردن از دست داده ام ؟ ایا من رخدادها.سفرها و م GOMNAM 3 1,071 2016-04-09، 03:07
  33) چگونه بیماریم بر ابرو . حیثیت و منزلت اجتماعی ام تاثیر گذاشته است ؟ ایا من عاشق ک GOMNAM 1 753 2015-01-31، 01:16
آخرین ارسال: ARSAM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان