درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الگو بودن ، چگونه ؟
Music 
معمولا اعضای تازه وارد از اعضای قدیمی و اعضای خدمتگزار الگوبرداری می کنند . در این میان نحوه ی رفتار ما در خدمات ، راهی برای انتقال پیام است . باید توجه داشته باشیم که وقتی در حال صحبت در جلسه بهبودی یا اداری هستیم یا در حال انجام خدمت هستیم و یا بعد از جلسه ، حتی وقتی تنهاییم و ... زیر نظر چشمان الگوبردار اعضای تازه وارد هستیم . من چگونه رفتار می کنم ؟
لطفا از تجربیاتتان برای اعضای هدرد در ادامه بگذارید .
مشگل اینه که به بعضیا بیشتر از حدشون بها دادم 
پاسخ
سپاس شده توسط: mohsen..yazd ، NASIB ، GOMNAM ، shakiba ، Rzh ، محمدحسین م ، مهرداد7 ، mahla
سلام
الگو بودن این است که من با رفتار و حرف درستم باعث جاذبه بشم.
خیلی وقتها تجربه کردیم که طرف مقابل ما با یک کلمه حرفی که ما میزنیم مسیر زندگیش عوض شده پس باید خیلی زیاد مراقب کلاممون باشیم.
تصویر: images/smilies/heart.gifهرگز توان خود را در تغییر دادن خویش دست کم نگیرتصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، sadaf ، هادی ، GOMNAM ، shakiba ، Rzh ، محمدحسین م ، mahla
سلام دوستان  خوبم:مراقبت در رفتار-گفتار-کرداروتکرارانها تابرای ما به فرهنگ تبدیل شود. فرهنگ یعنی عملکرد درست ما درجامعه و............... تاالگوی تازه واردان باشیم.

ل

پاسخ
سپاس شده توسط: shakiba ، .masoomeh. ، GOMNAM ، mahla ، sadaf
الگو بودن یعنی داشتن عملکرد ولاغیر....
الهی بینایی ده که در چاه نیفتیم...
پاسخ
سپاس شده توسط: .masoomeh. ، Atlas ، GOMNAM ، mahla ، sadaf
پارادکس عجیبی است
معتاد و الگو شدن در جامعه
این چکیده ۱۲ قدم است .....

سلسله موی دوست حلقه دام بلاست
هرکه دراین حلقه نیست فارغ از این ماجراست....
الهی بینایی ده که در چاه نیفتیم...
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان