درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-· آیا من برای پزیرش نیرویی برتر از خود مشکل دارم؟
· آیا من برای پزیرش نیرویی برتر از خود مشکل دارم؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
معنی پذیرش نیروی برتر یعنی پذیرفتن بدون چون و چرا گاهی اوقات با پذیرش یدون چون و چرا نسبت به نیروی برترم مشکل دارم چرا که در اکثر اوقات این که خداوند نیروی برترم چه سرنوشتی برای من در نظر گرفته شده بهترین است و ترس های خود مخحوانه موجب دور شدن من از او می شود با پذیرش نیروی برتر در جنگ با او نخواهم رفت و با صلح و ارامش زندگی خواهم کرد با درک قدرت بیماری و اعلام عجز و ناتوانی اماده می شویم تا حضور یک نیروی برتر از خودمان را بپذیریم .
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیر مشکلی ندارم.

اتفاقا حس میکنم یک نیروی بالا تر و برتر از خودم بسیار میتواند به من کمک کند و در این

راستا باید تلاش کنم تا این نیرو را  باور کنم و بپذریم که این نیرو بسیار قدرتمند تر از همه

چیز است تا بتوانم در تمام مراحل زندگی به او اعتماد کنم...
تصویر: images/smilies/heart.gif     
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا شگرت خدایا خودت کمکم کن که بپذرم نیروی برتر هست و هرچه صلاح بداند آن میشود و ترسی نداشته باشم و نیروی برتر من جلسه کارکرد قدم راهنما و مطالعه نشریات در این مرحله هست و به مرور این نیرو گسترده تر میشود
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  16-چه چیزهایی را باور دارم؟ GOMNAM 5 6,369 2018-09-24، 11:16
آخرین ارسال: a.valijam@gmail.com
  34-· چرا داشتن یک فکر بسته برای بهبودی من ضرر دارد ؟ GOMNAM 9 10,337 2018-06-04، 03:16
آخرین ارسال: محمد ح
  37-· من تمایل دارم چه کارهایی انجام دهم تا سلامت عقل به من بازگردد ؟ GOMNAM 6 3,971 2017-09-12، 12:01
آخرین ارسال: hossinn
  31-· من چه توقعاتی از برگشتن سلامت عقل دارم ؟ آیا این توقعات واقع گرایانه هستند یا GOMNAM 5 8,188 2017-06-13، 03:05
آخرین ارسال: rezamoodi
  1· امروز من به چه چیر هایی امید دارم؟ GOMNAM 7 10,104 2015-05-25، 01:07
آخرین ارسال: mehregan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان