درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاومت در مقابل تغییر
تو برنامه من قدم یک روکار کردم.و از شر مواد ازاد شدم اما بیماری اعتیاد پشت سرم بود و هنوزم هست.شاید بشه یه مدتی یا حتی چند سالی بشه پاک موند اما در نهایت بیماری ادمو به زمین میزنه.پاکی بدون جلسه و بدون کارکرد قدما گاهی درد بیشتری رو به من وارد میکنه.اما خوب بیماری من میخواد من بهبود پیدا نکنم و منو دورمیزنه.
من باید تغییر کنم وگرنه درد بیشتری مجبورم تحمل کنم
مقومت در برابر تغییر زندگی منو قطعا اشفته میکنه
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: mohsen..yazd ، sadaf ، sepahrad ، ARSAM ، ازاده ، GOMNAM
اینطور بنظر میرسد که مقاومت در تغییر در خون ماست و فقط چیزی مانند بک انفجار اتمی میتواند زمینه های لازم را برای تغییر مسیر در ما بوجود بیاورد .
موفقیت یک انتخاب است نه یک اتفاق
پاسخ
سپاس شده توسط: Arghavan ، sadaf ، NASIB ، mohsen..yazd ، ARSAM ، GOMNAM

مقاومت در برابر تغییر از علائم لغزش است...

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

الهی بینایی ده که در چاه نیفتیم...
پاسخ
سپاس شده توسط: .masoomeh. ، ARSAM ، مرسده ، ازاده ، mohsen..yazd ، GOMNAM
 ? پذیرفتن زندگی?
?????
«برخی چیزها را باید بپذیریم و برخی دیگر را میتوانیم تغییر دهیم. دانش لازم برای تشخیص این تفاوت از رشد در برنامه روحانی ما حاصل میشود.»
کتاب پایه???????پذیرفتن چیزهایی که دوست داریم، نسبتاً آسان است—پذیرفتن چیزهایی که دوست نداریم، دشوار است. اما بازسازی دنیا و همه افراد داخل آن برای اینکه باب میل ما شود، هیچ چیزی را حل نمیکند. از این گذشته، این عقیده که دنیا در همه مشکلات ما مقصر بوده، نگرشی بود که ما را به مصرف وا میداشت—و این نگرش تقریباً ما را از بین برد. ???در طول کارکرد قدمها، شروع به طرح پرسشهای سختی درباره نقش خود در ایجاد زندگی غیر قابل قبول خود در گذشته میکنیم. در اکثر موارد، دریافتهایم چیزی که باید تغییر میکرد، نگرش و اعمال خود ما بوده، نه افراد، مکانها و چیزهای اطراف ما. ???در دوران بهبودی برای دستیابی به دانش لازم برای تشخیص تفاوت میان آنچه میتوان تغییر داد و آنچه نمیتوان تغییر داد، دعا میکنیم. سپس وقتی با حقیقت وضعیت خود روبرو میشویم، برای تمایل به تغییر خود دعا میکنیم.???????فقط برای امروز: ای نیروی برتر، دانش لازم برای تشخیص تفاوت میان آنچه میتوان تغییر داد و آنچه باید بپذیرم را به من اعطاء فرما. لطفاً به من در پذیرفتن قدرشناسانه زندگی که به من داده شده، کمک کن
پاسخ
سپاس شده توسط: .masoomeh. ، مرسده ، ازاده ، mohsen..yazd ، GOMNAM
.بهبودی فرایندی است که در زندگی ما تغیرایجاد میکند،
اگر به رشد خودبه سوی ازادی ادامه دهیم به این تغیر احتیاج داریم،
وقتی دیگران به کمبود های مااشاره میکنند،
باید روشن بین باقی بمانیم،چراکه انها فرصتهایی راجهت رشد وتغیر برای ما اشکار میکنند،
عکس العمل تدافعی توانایی ما رادر استفاده ازکمکی که انها به ما ارائه میدهند محدود میکند،رها شدن ازحالتهای تدافعی دروازه رشد تغیر و ازادی جدید را می گشاید،
از هر فرصتی برای رشد با روشن بینی استقبال میکنم
الهی بینایی ده که در چاه نیفتیم...
پاسخ
سپاس شده توسط: ازاده ، mohsen..yazd ، Atlas ، sepahrad ، GOMNAM
متوجه شدم اگر احساس خوبی‌ ندارم, بیشتر به این خاطر است که افکار خوبی‌ ندارم, و اگر بتوانم ذهنم را عوض کنم, قلبم نیز تغییر می‌کند, زیرا احساس یاس, تنهائی, رنجش, ترس و حقارت زائیده افکار من است...!
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، Arghavan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان