درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18· با نیروی برتر چگونه رابطع برقرار می کنم ؟
· با نیروی برتر چگونه رابطع برقرار می کنم ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، sadaf
توسط دعا هر چند کوتاه با ذهنی ارام خداوند را بهتر می توان حس کرد ودر طی روز با مراقبه باانجام محاسن اخلاقی و خوبی خای درونی خدمت کردن حفظ اتحاد رفتار سالم و مشورت کردنلیست شکر گزاری هایی کهچند وقت یکبار باید تهیه کنم که از پوچی زندگی نجات یابم
گاهی یر به وجدان درونی خود بزنم چون در همان وجدان درونی من نهفته است

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، NASIB ، آرتیمس ، mohsen..yazd ، sadaf ، Hossein-moq
باسلام

با آرام کردن افکارم میتوانم نیروی برتر را دعوت کنم تا به من کمک کند افکار شلوغ هیچگاه نمیتواند نبروی برتر را در خود جای دهد افکار ما مانند خیابان شلوغی است که ما میخواهیم هلی کوپتر در آن فرود بیاوریم پس بهتر است اول خیابان را خلوت کنیم وسپس فرود را انجام دهیم تا من نتوانم افکارم را آرام کنم نمی توانم با نیروی برتر رابطه برقرار کنم
حتی روز " مرگم " هم تفاهم نخواهیم داشت
                                  من  اون روز سفید می پوشم
                                                                 وتو سیاه
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، آرتیمس ، mohsen..yazd ، sadaf ، Hossein-moq
من بیشتر دعا میکنم و با خدمت سعی میکنم رابطه ام را با نیروی برتر که سالها بدلیل اعتیاد اسیب دیده است ترمیم کنم.
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: آرتیمس ، sadaf ، GOMNAM ، Hossein-moq
نقطه اتصال من با نیروی برتر زمانی است که من به عجزم اعتراف کنم و دست نیاز بسویش دراز کنم.
تصویر: images/smilies/heart.gifهرگز توان خود را در تغییر دادن خویش دست کم نگیرتصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، GOMNAM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow من چگونه طبق اراده شخصیم عمل کرده ام؟انگیزه هایم چه بوده است؟ NASIB 4 7,802 2016-03-14، 02:11
آخرین ارسال: خورشید
  27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟ GOMNAM 4 6,554 2016-03-14، 01:42
آخرین ارسال: خورشید
  32· قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را GOMNAM 3 8,236 2014-12-19، 11:48
آخرین ارسال: مهدی 777
  41· چگونه تسلیم در قدم یک به من در قدم سوم کمک می کند ؟ GOMNAM 4 4,521 2014-12-19، 06:22
آخرین ارسال: mohsen..yazd
  · اراده شخصی من چگونه بر دیگران اثر گذاشته ؟ GOMNAM 3 4,654 2014-05-02، 12:49
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان