درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟
· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، NASIB ، مرسده
با بر طرف نمودنضعف های اخلاقی ام با کمک گرفتناز او جقت بر طرف نمودن مشکل های خودو اطرافیانم با اجرا گذاردن اراده وعشق خداوند در زندگی ام در موقع سپردن به خدا از خود مقاومتی نشان ندهم و درک کنم که او به منکمک خواهد کرد فقط کافیست که من اعتماد کنم تا او تمام کاینات خود را در جهت مراقبت از منبفرستد .
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، NASIB ، GOMNAM ، مرسده
نیروی برتر من هر کاری با من انجام دهد از انچه که خودم بر سر خودم می اورم بهتر خواهد بود.مثلا من بر سر خودم اعتیاد و زندگی اعتیادی را اوردم اما خداوندپاکی و بهبودی و نور خویش را در من اورد.او از ابتدا به من توجه داشت اما من ظرفیت نداشتم.فرستنده ها قوی بود و گیرنده های من پایین.من حال خوب افرادی که در جستجویش بودند را میدیدم اما مدام با موشکافی دنبال ایراد گرفتن از افراد خداشناس بودم.خودخواهی بجای خداخواهی در من شکل گرفته بود.امروزطرز فکرم با کمک 12 قدم عوض شده است
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، مرسده
من  اگر  می خواهم نیروی برتر از زندگی من مراقبت کند باید اقرار به ناتوانایی کنم و دست از خود آزاری و دیگر آزاری بردارم .
و فقط حرکت کنم و دنبال نتیجه نباشم .مسولیت بهبودیم را بپذیرم . خداوند فقط مراقب زندگی من است و کاری با اراده من 
ندارد
پاسخ
وقتی بر اساس یک سری از اصول زندگی می کنم ( نه اراده شخصی ) احساس می کنم که با دنیا در سازگاری به سر می برم. وقتی کار انجام نشده ای ندارم و صادقانه تلاشم را کرده ام احساس می کنم در جوار رحمت خداوندم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow من چگونه طبق اراده شخصیم عمل کرده ام؟انگیزه هایم چه بوده است؟ NASIB 4 7,020 2016-03-14، 02:11
آخرین ارسال: خورشید
  32· قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را GOMNAM 3 7,320 2014-12-19، 11:48
آخرین ارسال: مهدی 777
  41· چگونه تسلیم در قدم یک به من در قدم سوم کمک می کند ؟ GOMNAM 4 3,652 2014-12-19، 06:22
آخرین ارسال: mohsen..yazd
  · اراده شخصی من چگونه بر دیگران اثر گذاشته ؟ GOMNAM 3 4,153 2014-05-02، 12:49
آخرین ارسال: mohammad
Rainbow عمل از روی اراده شخصی چگونه بر زندگیم تاثیر گذاشته؟ NASIB 2 5,714 2014-05-02، 12:40
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان