درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
35· چگونه امید ، ایمان و اعتقاد در زندگی من تبدیل به نیروهای مثبت گردیده اند ؟
· چگونه امید ، ایمان و اعتقاد در زندگی من تبدیل به نیروهای مثبت گردیده اند ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، mohammad ، jahan ، abbas.dt
ایمان که از قدم دوم شروع شد موجب می شود دست از خود محوری بردارم ترس هایم کمتر شود اعتماد همان به اجرا در اوردن امید و ایمان است تا بتوانم انها را تجربه کنم باغ عمل کردن نسبت به اوصل روحانی مورد بحث در قدم ها اعمال و رفتارم مثبت می شود دیگران را دوست خواهم داشت ودیگران نیز همین طور تمام نیروهای پبرامون من چون خودم در جهت رعایت اصول روحانی قدم بر می دارم مثبت خواهند شد
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، GOMNAM ، jahan ، abbas.dt ، Hossein-moq
نا امیدی ترس وعدم اعتماد به خود ودیگران از اصلی ترین ابزار نابودی زندگی مان بوده است این نواقص باعث می شود هیچ کار مثبتی انجام ندهیم ایمان وامیدواعتماد کردن باعث می شود روز به روز بهتر شویم ودرمسیر بهبودی باشیم باور تبدیل به ایمان می شود و ایمان موجب اعتماد به خداوند وابزار خداوند باعث موفقیت در زندگی می شود
"اندکی صبر سحر نزدیک است"
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، nima ، jahan ، Hossein-moq

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow من چگونه طبق اراده شخصیم عمل کرده ام؟انگیزه هایم چه بوده است؟ NASIB 4 7,019 2016-03-14، 02:11
آخرین ارسال: خورشید
  27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟ GOMNAM 4 5,663 2016-03-14، 01:42
آخرین ارسال: خورشید
  32· قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را GOMNAM 3 7,319 2014-12-19، 11:48
آخرین ارسال: مهدی 777
  41· چگونه تسلیم در قدم یک به من در قدم سوم کمک می کند ؟ GOMNAM 4 3,651 2014-12-19، 06:22
آخرین ارسال: mohsen..yazd
  10-ایا هیچ وقت برای رسیدن به هدفی مجبور به مصالحه یا سازش در مورد اصول گردیده ام ؟ ( GOMNAM 2 4,650 2014-07-15، 10:19
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان