درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
39· آیا هیچ بهانه و دستاویزی برای تصمیم گرفتن جهت واگذاری و سپردن اراده و زندگی خو
· آیا هیچ بهانه و دستاویزی برای تصمیم گرفتن جهت واگذاری و سپردن اراده و زندگی خود به مراقبت خداوند دارم ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: jahan
یکی از بهانه ها ودستاویزها می تواند این باشد که من در پس سپردن نمی دانم که شرایط زندگی ام چگونه خواهد شد ایا اعتماد به خدا دستاورد خوبی و خوشایندی دارد چون برایم ناشناخته است می ترسم و با خود می گویم شاید ان طوری که من فکر می کنم نباشد و گاهی هم به خاطر روالی که در زندگی ام عادت شد حس کنجکاوی و پیگیری مسایل دستاویزی برای سپردن بهخداوند می باشد
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، jahan ، Hossein-moq
باتوجه به درک خداوند عقلا بهانه ودستاویزندارم اما به صورت احساسی داریم انجام سهمم به دقیق ترین شکل ممکن .وهربخشی که من می توانم انجام وبقیه به خداوند بهانه دستاویز مال انسان است یعنی همان با خود جنگیدن است ترس باعث میشود نتوانم کا ملا به خدا بسپارم گاهی فکر می کنم خودم می توانم کنترل کنم احساس دانایی و توانایی باعث دستاویز میشود ویا به صورت شروط زندگی ام را می سپارم وسوسه ها باعث میشود که احساس کنم خداوند نباید در همه مورد دخالت کند ویا دخالت او به نفع من نیست سپردن دایمی نیست لحظه ای است پس سعی می کنم لحظه به لحظه بسپارم به خداوند که همیشه همراه من است
"اندکی صبر سحر نزدیک است"
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، nima ، jahan ، Hossein-moq

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایا میتوانم این تصمیم را فقط برای امروز بگیرم؟ایا ترس و بهانه ای در مورد انها دارم؟ NASIB 4 7,099 2016-03-14، 10:49
آخرین ارسال: خورشید
Rainbow چرا تصمیم گیری در قدم سوم محور اصلی میباشد؟ NASIB 6 10,445 2016-03-14، 10:32
Rainbow من چگونه طبق اراده شخصیم عمل کرده ام؟انگیزه هایم چه بوده است؟ NASIB 4 7,802 2016-03-14، 02:11
  27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟ GOMNAM 4 6,554 2016-03-14، 01:42
  10-ایا هیچ وقت برای رسیدن به هدفی مجبور به مصالحه یا سازش در مورد اصول گردیده ام ؟ ( GOMNAM 2 5,273 2014-07-15، 10:19
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان