درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان بهبودی زنده یاد امید
داستان بهبودی زنده یاد امید

تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: .masoomeh. ، ARSAM
هنوز بوی ادکلنش در فضای جلسات مشهد به مشام میرسد.هنوز جملات توفانیش را دیگران زمزمه میکنند:
امید: تکه ای از روحم کم بود...من مشکل روحانیت دارم...من از خودم باید بیرون بیایم....مواد مخدر راه حل من بود نه مشکل من...مشکل من احساس کمبود و خلا روحانی بود.... من مسوول بیماریم نیستم اما مسوول عوارضش هستم...
امید اهل مشهد بود و بهبودیش را در شهرهای مشهد و تهران دنبال میکرد.محال است کارگاهی برگزار شود و نامی از او برده نشود.او در ایتدای بهبودیش خیلی زود به سمت ....در شورای منطقه ایران ....... انتخاب گردید.و شروع موفقیتهای او در خدمات بود.در مشهد خدمات مختلف و کلیدی داشت...بسیاری از بخشهای کتابهای انجمن را ترجمه کرد...او شخصی با تواناییهای خاص بود و به رشد جلسات مشهد کمک زیادی کرد...مادر ایشان در جلسات خانواده ها فعال بودند و به مادران معتاد کمک زیادی کردند.
در این مقاله از زندگی شخصی امید صحبتی نخواهد شد اما شرح کامل خدمات او را به زودی به مجله رسمی انجمن ارسال خواهد شد.
همه اعضای قدیمی انجمن  ایران او را میشناسندانجمن ایران همیشه مدیون زحمات شبانه روزی امید است

تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: .masoomeh. ، Atlas ، ARSAM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داستان های شبانه / هر شب یک داستانک Atlas 13 2,859 2016-01-14، 12:42
آخرین ارسال: Atlas
  داستان عقاید mojtaba_s 4 1,174 2016-01-14، 12:40
آخرین ارسال: Atlas
Star داستان بهبودی GOMNAM 6 2,286 2014-10-17، 06:44
آخرین ارسال: MOZHGAN
  گفتگو با یک معتاد در حال بهبودی meshki 1 3,377 2013-12-07، 10:36
آخرین ارسال: abbas