انجمن بانیان بهبودی
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: دعا و نیایش_NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا (/showthread.php?tid=563)

صفحه‌ها: 1 2 3

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - mojtaba_s - 2013-10-20

از خدا خواستم تا دردهایم را از من بگیرد،
خدا گفت: نه!
رها کردن کار توست ، تو باید از آنها دست بکشی.
از خدا خواستم شکیبایی ام بخشد،
شکیبایی زاده رنج و سختی است.
شکیبایی بخشیدنی نیست، به دست آوردنی است.
از خدا خواستم تا خوشی و سعادتم بخشد،
من به تو نعمت و برکت دادم، حال با توست که سعادت را فراچنگ آوری.
از خدا خواستم تا از رنجهایم بکاهد،
رنج و سختی تو را از دنیا دور و دورتر، و به من نزدیک و نزدیکتر می کند.
از خدا خواستم تا روحم را تعالی بخشد،
بایسته آن است که تو خود سر برآوری و ببالی اما من تو را هرس خواهم کرد تا سودمند و پر ثمر شوی.
من هر چیزی را که به گمانم در زندگی لذت می آفریند
از خدا خواستم و باز خدا گفت: نه!
من به تو زندگی خواهم داد، تا تو خود از هر چیزی لذتی به کف آری.
از خدا خواستم یاری ام دهد تا دیگران را دوست بدارم، همانگونه که آنها مرا دوست دارند.
و خدا گفت: آه سرانجام چیزی خواستی تا من اجابت کنم!

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - aseman - 2013-10-30

هر لحظه داد ميزنم وهمه جا تو رو صدا ميکنم

هر لحظه دردهايت رو باعشق مي پذيرم
ميگن هر چي از دوست رسد نيکوست
پس اي دوست ومعشوق من کنارم بمون وتنهام نذار
با تو وقتی هستم ارومم واز همه دنيا بي نيازترم
بی تو مثل مرغی بی بال وپرم
خدای من ای معبودم دوست دارم
خدا میگم تا شاید یکبار بگی لبیک ای بنده من
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - mohammad - 2014-04-28

خدا به زمان احتیاج ندارد ،وهرگز دیر نمی کند ،

کوتاهی از ماست !

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - mohsen..yazd - 2014-04-28

خدایا میشنوی؟ منم همان عاشق دیرینه اما اینبار میخواهم قلبم را برای همیشه از دست بدهم خدایا میشنوی میخواهم فقط عاشق تو باشم بنده هایت لایق نیستند.

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - mohammad - 2014-04-29

[تصویر:  1398721661141.jpg].
تو ای محبوب من ، دوستت دارم ، سکوت می کنم ، وهرچه خود می دانی ......

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - NASIB - 2014-04-29

خدا تنها اسمی است که هر کجا صدایش زدم گفت : جانم !

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - sadaf - 2014-04-29

[تصویر:  1398778217381.jpg]

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - mohammad - 2014-05-30

[تصویر:  2m33h2a.gif]" alt="تصویر: [تصویر:  2m33h2a.gif]" title="تصویر: [تصویر:  2m33h2a.gif]" />

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - NASIB - 2014-05-30

.
هیچکس امشب دلتنگی ام را چاره نمکیند..
خدایا تو نهایت آنچه هستی که باید باشد.

RE: خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا - sadaf - 2014-06-03

لبخندی که در چهره ام می بینی معنایش

این نیست که زندگی ام بی نقص است،

بلکه قدردان داشته هایم هستم

و از خــــ♥ـــدا بخاطر نعمتهایش

سپاسگذارم