انجمن بانیان بهبودی
36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بانیان بهبودی (http://forum.banianbehboodi.ir)
+-- انجمن: انجمن معتادان گمنام NA (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: قدمهای دوازده گانه معتادان گمنام (راهنمای کارکرد قدم) (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=233)
+---- انجمن: قدم دوم (راهنمای کارکردقدم) (http://forum.banianbehboodi.ir/forumdisplay.php?fid=235)
+---- موضوع: 36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت (/showthread.php?tid=625)

36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - mehdiast - 2013-10-21

·
امروز زندگی من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشتری هم امکان دارد ؟

RE: 36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - mahla - 2013-10-22

من کاملا متحول شده ام و هر روز بهتر دیروزم هستم خدا را سپاسگذارم که راهی را پیدا کردم که مرا به سمت خوشبختی هدایت میکند امروز من حق انتخاب دارم و اعتماد به نفسم را دارم بدست میآورم و خوشحالم .

RE: 36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - meshki - 2013-11-22

زمانی که خدا کار گردان زندگی قرار دادم خود را کنار کشیدم درون زندکی خوانودگیم نیز خدمت بر خداوند وجود دارد باوردارم باید برای تمام اینها قدم بردارم
تا تعقیرات زندگی و بهبودیم به وجود بیادید با استفاده از باور اصول روحانی تعهد برنامه زیزی خدمت تلاش تمایل صداقت احترام وقت شناسی روشن بینی صبر رعایت کردن حقوق دیگران دچار یک تعقیر بزرگ شدم
خداوند تغییرات در باره بهبودی را میدهد اگر خودمبخواهم

RE: 36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - mehdiast - 2013-12-03

من زمانی که خدا را کارگردان زندگی‌ام قرار دادم و خود را کنار کشیدم، درون امّاها و چراها نرفتم و با کلمات چطور و چگونه به دنبال راه‌حل بودم. درون زندگی خانوادگی‌ام نیز خدمت و خداوند وجود دارد و باور دارم باید بابت تمام این‌ها قدمی بردارم تا تغییرات در زندگی و بهبودی‌ام بوجود بیاید. من با استفاده از باور اصول روحانی تعهّد، برنامه‌ریزی، خدمت، تلاش، تمایل، صداقت، احترام، وقت‌شناسی، روشن‌بینی، صبر و رعایت‌كردن حقوق دیگران دچار یک تغییر بزرگ شدم، چه بسا اگر تمام آنها را به صورت کامل اجرا بگذارم بیشتر نصیبم خواهد شد. خداوند توانایی تغییر در بهبودی من را دارد اگر خودم بخواهم.

RE: 36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - mohammad - 2014-05-07

وقتی دید را تغییر دهی رفتار عوض می شود .وقتی رفتار را تغییر دهی باعث تغییر فکر می شود .و زندگی من با توجه به تغییرهایی که در رفتار و افکارم بود رو به بهبودی در روند ی خوب قرار گرفت .امید به تغییر و باور تغییر به من کمک می کند تا عاجز عمل کنم ،خود محوری نکنم . و دوری کنم از تعصب و غرور و اهل مشورت روشن بین صادق باشم تا تغییرات بیشتر پیش بیاید .

RE: 36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - داود - 2015-04-30

بله.دربسیاری از جنبه ها تغییر کرده است. فکروافکارم تا حدودی تغییر

کرده و اگر زاویه دید و فکرم تغییرکند اثرات آنرا خواهم دید.

فکر مثل چراغ قوه است از یک نقطه تابیده میشود اما شعاع

روشنایی آن چندین برابر است؛پس بیشترین تغییر را در طول دوران

بهبودی سعی کرده ام مربوط به طرز فکرم باشد اگرچه راهی طولانی

پیش رو داریم چه راکه تمام اعمال ما نتیجه فکر مثبت یا منفی

ماست .درکل اگر حرکتم روبه جلو باشد و قدم هایم را

مرتب کار کنم نتیجه بهتری خواهم دید و تغییرات فراوان امکان پذیر

است.باتکرار و تمرین و مطالعه نشریات امکان تغییرات بیشتری خواهد

بود...                            
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif   

RE: 36· امروز من به چه طریق در زمان بهبودی تغییر کرده ؟ ایا باور دارم که تغییرات بیشت - amirjavadi - 2020-11-07

36-تسلیم تروروشن بین ترشده ام فروتن متواضع وصادق شده ام درست زندگی میکنم امیدهاوآرزوهایم دست یافتنی شده اند کمتردروغ میگم بدقولی وبدحسابی نمیکنم درزندگیم برنامه ریزی دارم فقط برای امروززندگی میکنم دیگه تو انکاروخودمحوری غرق نمیشم منزوی نیستم ودرغم وشادی دیگران سهیم میشم سعی میکنم بامرضم وباوسوسه ها وفکرواحساس بدم زندگی نکنم امیدهای واهی وسرخرمن به کسی نمیدهم روابطم عالی شده برخلاف اعتقادات وباورهام حرکت نمیکنم هم تو خانواده وهم انجمن وهم دراجتماع انسانی متعهد ومسئول شده ام
-بله باکمک خداوند واصول روحانی برنامه وراهنمام والگوبرداری از افرادموفق وبااقدام وعمل خودم بامطالعه بیشترباصداقت وروشن بینی ودرروندایمان آوری وبهبودی قرارگرفتن وخدمت صادقانه داشتن وبه قانون احترام گذاشتن روابط درست داشتن پیشرفت در کاروشرکت درامورخیروکارهای عام المنفعه وبرطرف شدن نواقص وکمبودهامون