انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17- در کار کردن این قدم، آیا من می توانم تجربیات قدم دوم را به راهنمایم یا به گ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
17- در کار کردن این قدم، آیا من می توانم تجربیات قدم دوم را به راهنمایم یا به گروه شرح دهم؟ به صورت کتبی چطور؟
:angel::angel:
به طور کلی تجربیات هر قدمی را میتوان بصورت کتبی و یا شفاهی با راهنما در میان گذاشت .من انچه در طی یک قدم برداشت کرده ام را برای راهنما بازگو میکنم و هنگام تماس نحوه به کارگیری قدمها را برای او توضیح میدهم و او نیز تجربیات خود را اعلام میکند.مهم اینست که با راهنما ارتباط بهبودی تنگاتنگ داشته باشم چه بصورت شفاهی و چه بصورت کتبی
برداشت من از قدم دوم حضور روحانی وباز گشت عشق وامیذ بود اشتباهاتی که در گذشته کرده بودم امروز به من ثابت میکنه که همه از سرنادانی وخود محوری بود ویک نکته وخلع بزرگ در زندگیم عدم حضور روحانی ونداشتن تکیه گاه بود من بعد از قدم اول که اعلام عجزبود ٬ هنوز احساس ترس وتنهایی داشتم ولی درقدم دو به من امید داده شد که من تنها نیستم و مورد حمایت هستم من بااین نوید میتوانستم بخوبی نواقصم راببینم وپا به جاده سلامتی بگذارم و باترسهام آشنا بشم وتودل ترسهام برم دراین راه از ابزار برنامه وحضور راهنما هم کمک بگیرم پس این مجموعه حتما برای من موثر واقع میشه ومن امروز مطمئن هستم که به سرمنزل مقصود خواهمرسید که اون چیزی جز بهبودی وسلامت جسم وروانم نیست .
تجربیاتی که در این قدم به دست آوردم ،روشهای ناسالم زندگی ام را شناختم.نداشتن امید در زندگی،نداشتن سلامت عقل،نداشتن تعادل،توهم دانایی و توانایی داشتن،داشتن احساس گناه،استفاده نکردن از ابزار در آشفتگی،نپذیرفتن حقایق،نشناختن نیروی برتر،فریب دادن خود و ناصادقی با خودم،اینها تجربیات من در قدم 2 بود. /حرف زدن راجع به ایمانم باعث رشد ایمانم گردید،حرفهایم برایم باور و باور برایم تبدیل به ایمان ، و رشد ایمان باعث افزایش توانایی من میشود.امروز ایمانم را درونی دنبال میکنم . به دنبال توضیح منطقی برای آن نيستم چون قابل لمس نیست.